ZyXEL NSA300: domowe centrum rozrywki w "chmurze"

ZyXEL NSA300: domowe centrum rozrywki w "chmurze"

ZyXEL NSA300: domowe centrum rozrywki w "chmurze"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.06.2012 14:17, aktualizacja: 22.06.2012 15:34

ZyXEL Communications przedstawia nową mobilną funkcjonalność domowego centrum rozrywki. Najnowsza seria serwerów mediów dla użytkowników domowych – ZyXEL NSA300, dzięki współpracy z firmą Polkast, oferuje łatwe połączenie tabletów i smartfonów z NASami w technologii „osobistej chmury”. Dzięki aplikacji Polkast użytkownicy produktów z rodziny NSA300 zyskują bezpieczny zdalny dostęp do prywatnych zasobów multimedialnych z dowolnego miejsca.

Serwery mediów ZyXEL powstały z myślą o bezpiecznym przechowywaniu dużych ilości plików multimedialnych, takich jak zdjęcia czy pliki audio i wideo w jakości HD. Dzięki usłudze „osobistej chmury”. firmy Polkast, użytkownicy produktów ZyXEL otrzymują dostęp do zasobów serwera także poza domem.

Za pomocą bezpłatnej aplikacji Polkast możliwe jest zdalne udostępnianie i przeglądanie plików, zdjęć oraz oglądanie filmów wideo. Polkast może korzystać z połączenia bezprzewodowego dla natychmiastowej transmisji danych w obrębie zasięgu WiFi. Nowa usługa „chmury osobistej”. dostępna jest dla użytkowników dowolnego serwera mediów z serii NSA300 – NSA310, NSA320 oraz NSA325. Aplikację można pobrać ze sklepu iTunes i Google Play.

Dziś użytkownicy oczekują stałego, szybkiego połączenia ze swoimi plikami z wielu urządzeń i wszędzie tam, gdzie akurat są im potrzebne. To oferuje ZyXEL, który –. w odróżnieniu od innych dostawców usług „osobistej chmury” – nie posiada ograniczeń magazynowania oraz limitów wgrywania i zgrywania danych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)