ZyXEL NSA300: domowe centrum rozrywki w "chmurze"

ZyXEL NSA300: domowe centrum rozrywki w "chmurze"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.06.2012 14:17, aktual.: 22.06.2012 15:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

ZyXEL Communications przedstawia nową mobilną funkcjonalność domowego centrum rozrywki. Najnowsza seria serwerów mediów dla użytkowników domowych – ZyXEL NSA300, dzięki współpracy z firmą Polkast, oferuje łatwe połączenie tabletów i smartfonów z NASami w technologii „osobistej chmury”. Dzięki aplikacji Polkast użytkownicy produktów z rodziny NSA300 zyskują bezpieczny zdalny dostęp do prywatnych zasobów multimedialnych z dowolnego miejsca.

Serwery mediów ZyXEL powstały z myślą o bezpiecznym przechowywaniu dużych ilości plików multimedialnych, takich jak zdjęcia czy pliki audio i wideo w jakości HD. Dzięki usłudze „osobistej chmury”. firmy Polkast, użytkownicy produktów ZyXEL otrzymują dostęp do zasobów serwera także poza domem.

Za pomocą bezpłatnej aplikacji Polkast możliwe jest zdalne udostępnianie i przeglądanie plików, zdjęć oraz oglądanie filmów wideo. Polkast może korzystać z połączenia bezprzewodowego dla natychmiastowej transmisji danych w obrębie zasięgu WiFi. Nowa usługa „chmury osobistej”. dostępna jest dla użytkowników dowolnego serwera mediów z serii NSA300 – NSA310, NSA320 oraz NSA325. Aplikację można pobrać ze sklepu iTunes i Google Play.

Dziś użytkownicy oczekują stałego, szybkiego połączenia ze swoimi plikami z wielu urządzeń i wszędzie tam, gdzie akurat są im potrzebne. To oferuje ZyXEL, który –. w odróżnieniu od innych dostawców usług „osobistej chmury” – nie posiada ograniczeń magazynowania oraz limitów wgrywania i zgrywania danych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)