Zostań filmowcem, zgarnij nagrody

Zostań filmowcem, zgarnij nagrody
Źródło zdjęć: © Intel

30.04.2008 09:39, aktual.: 30.04.2008 09:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z okazji obchodów 40 rocznicy istnienia firmy, Intel szuka
kandydatów na następców wielkich reżyserów - Francisco Forda Coppoli,
czy Alberta Hitchcocka. Intel Virtual Film Festival ma być dla
uczestników okazją do wykazania się kreatywnością i udowodnienia, że
nie tylko w Hollywood mogą powstawać świetne produkcje

Odkąd Gordon Moore i Robert Noyce założyli w 196. r. firmę Intel, technologia, a zwłaszcza procesory, stały się nieodłączną częścią naszego życia. Notebooki z technologią procesorową Intel® Centrino® 2 wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki którym możesz w każdym miejscu tworzyć, edytować i publikować zaawansowane treści multimedialne. Właśnie dzięki tym technologiom, Intel ma szansę przyczynić się do popularyzacji produkcji filmowej, dając osobom marzącym o karierze filmowców lub traktujących to zajęcie jako hobby, narzędzia umożliwiające montaż i produkcję profesjonalnie wyglądających filmów.

*Konkurs *Chętni do wzięcia udziału w konkursie mają za zadanie nakręcić pomysłową parodię swojego ulubionego filmu lub swój własny film, trwający do trzech minut. Zgłoszone produkcje powinny być w języku angielskim, a w przypadku innego języka, mieć angielskie podpisy.

Żeby wziąć udział, wystarczy po prostu zamieścić swój film na kanale Intel Virtual Film Festiwal na YouTube (www.youtube.com/intelfilmfestival). W serwisie opublikowane zostaną wyłącznie filmy uprawnione do udziału w konkursie.

*Jury i nagrody *Uczestnicy będą konkurować ze swoimi kolegami z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, walcząc o wydajne notebooki z technologią Intel® Centrino® 2 i oprogramowaniem Adobe® Creative Suite® 3 Production Premium.

Specjalnie dobrana komisja sędziowska wybierze szesnastu laureatów, biorąc pod uwagę pomysłowość i sprawność techniczną realizacji.
Szeroka publiczność wybierze zdobywcę europejskiej nagrody głównej – trzydniowej wycieczki dla dwóch osób do Wenecji podczas Festiwalu Filmowego. Nagrodę tę zdobędzie film, który na YouTube uzyska największą liczbę wyświetleń!

Konkurs wystartował 28 kwietnia 2008. Wszystkie zgłoszenia muszą zostać nadesłane do godziny 17:00, 17 czerwca 2008 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do końca czerwca.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z IntelVirtualFilmFestival@catalysis.co.uk lub odwiedzenie oficjalnego kanału na YouTube pod adresem http://www.youtube.com/intelfilmfestival.

Zgłoszenia można nadsyłać wyłącznie z następujących krajów: Czechy, Dania, Egipt, Finlandia, Francja, Hiszpania, Niemcy, Polska, Rosja, RPA, Rumunia, Szwecja, Turcja, Węgry, Wielka Brytania i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Warunki i zasady uczestnictwa opublikowano na stronie konkursowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)