Żona zmusiła go do sprzedania PS5. Nie dała się oszukać na "oczyszczacz powietrza"

PlayStation 5
PlayStation 5
Źródło zdjęć: © Polygamia | Piotr Urbaniak

30.11.2020 18:35, aktual.: 02.03.2022 16:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

- Wygląda na to, że żona wciąż potrafi odróżnić konsolę od oczyszczacza powietrza - skomentował jeden z mieszkańców Tajwanu, który został zmuszony do sprzedania swojego nowego PlayStation 5.

PS 5 trafiło do sprzedaży 12 listopada 2020 do wybranych krajów, a już 19 listopada pojawiło się niemal na całym świecie (z wyjątkiem Ameryki Południowej, Chin i Indonezji). Nowa konsola sprzedała się tak szybko, że niemal natychmiast zniknęła ze sklepów. Co więcej, w niektórych polskich sklepach jej cena osiągnęła nawet 5 000 zł (cena sugerowana to 2299 zł za zwykłą wersję i 1849 zł za konsolę bez napędu). 

Sony na razie nie podje, kiedy konsole wrócą do sprzedaży. Tym większym rozczarowaniem dla pewnego Tajwańczyka była konieczność zwrócenia zakupionego PS5. Jin Wu opisał w mediach społecznościowych, jak wyglądał zakup jego konsoli PlayStation 5, którą odkupił od innego mężczyzny. 

20 listopada, kiedy nowych konsol nie było już w sklepach, Jin Wu znalazł ofertę sprzedaży PS5. Opisuje, że umówił się z nim osobiście na odebranie konsoli, ale ciekawiło go, dlaczego ktoś chce pozbyć się nowego sprzętu. Wu opowiada, że był jeszcze bardziej zaskoczony, gdy zobaczył, że na spotkanie z nim przyszedł "typowy gracz".

- Od razu rozpoznałem, że ten mężczyzna też jest graczem. To po prostu widać - pisze na Facebooku. Był przekonany, że sprzedający zakupił dwie konsole, dlatego teraz jednej może się pozbyć. Kiedy o to zapytał, mężczyzna odparł:

- To moja żona chce sprzedać konsolę. Wygląda na to, że kobiety nadal potrafią odróżnić PS5 od oczyszczacza powietrza - dodał smutno, jak relacjonuje Wu.

Cała historia jest dość zabawna, chociaż mężczyźnie na pewno ciężko było się rozstać z nowym urządzeniem. Trzeba jednak przyznać, że odkąd Sony pokazało po raz pierwszy PS5, wiele osób porównywało konsolę z popularnymi oczyszczaczami powietrza. Niestety, czujnej żony nie udało się oszukać. 

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)