Zmywarka Whirlpool 6‑ty Zmysł Powerclean - myje 13 kompletów naczyń w 6 litrach wody

Zmywarka Whirlpool 6-ty Zmysł Powerclean - myje 13 kompletów naczyń w 6 litrach wody
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.01.2013 11:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Whirlpool ADG 8798 A+ PC TR FD z linii 6-ty Zmysł PowerClean to zmywarka, która ma zużywać jedynie 6 litrów wody na cykl zmywania 13 kompletów naczyń w programie Eco.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Ma być to możliwe dzięki zbiornikowi Green Tank, w którym filtrowana i przechowywana jest woda z ostatniego płukania. Zmywarka zużywa ją podczas kolejnego cyklu. Woda ta przechowywana jest maksymalnie przez 7. godziny. Zmywarka posiada specjalną funkcję płukania antybakteryjnego, którą można uruchomić pod koniec cyklu - usuwać ma ona zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie.

Można wybierać między programem parowym Steam, przeznaczonym do zmywania delikatnych naczyń takich jak kieliszki do wina, poprzez program Antybakteria, który ma pozbywać się 99,9. bakterii, po technologię 6-ty Zmysł PowerClean, która eliminuje konieczności ręcznego szorowania czy namaczania patelni lub dużych garnków.
Zobacz: Jaką kupić zmywarkę?

Czujniki zainstalowane w zmywarce monitorują wodę wykorzystywaną w cyklu zmywania, rozpoznają stopień jej zabrudzenia i dostosowują czas trwania zmywania i kontrolują ciśnienie wody w specjalnych dyszach. Dysze te są umieszczone na tylnej ścianie komory zmywarki, a nakierowany z nich strumień wody trafia bezpośrednio na zabrudzone naczynia.

Zmywarka Whirlpool została także wyposażona w funkcję Multizone, czyli zmywanie strefowe. Dzięki niej zmywa naczynia tylko w koszu dolnym lub górnym, zużywając mniej wody, czasu i energii. Przy programie Nocnym zmywarka pracuje przy natężeniu dźwięku na poziomi 3. dBA.

Sztućców nie trzeba układać w małym, plastikowym koszyku - służy do tego specjalnie dla nich przeznaczona szuflada. Pomieści ona również duże chochle i noże. Z kolei 6 składanych stref znajdujących się w dolnym koszu pozwala na bardzo elastyczne układanie w nim naczyń zarówno pod względem ilości jak i wielkości. Dzięki temu rozwiązaniu można znaleźć miejsce na 1. dodatkowych talerzy lub duży garnek czy nawet brytfankę.

Zmywarka Whirlpool ADG 8798 A+ PC TR FD - główne cechy:
• 10 programów w tym:
o Technologia 6-ty Zmysł PowerClean
o Program parowy STEAM
o Antybakteria
o Nocny
o Mycie wstępne
o Delikatny
o Szybki
o Eco 50 stopni C
o Overnight (nocny)
o Intensywny 65 stopni C
• Pojemność: 13 kompletów naczyń
• Klasa efektywności energetycznej A+
• Zużycie wody: 6 litrów
• Funkcja tabletki
• Zmywanie strefowe Multizone

Cena - 2299 PLN

Źródło: informacja prasowa, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)