Zmywarka Bosch SMI69U05EU z sensorem załadunku

Zmywarka Bosch SMI69U05EU z sensorem załadunku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

09.08.2013 13:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sprzedaży dostępna jest zmywarka do zabudowy firmy Bosch. Urządzenie oszczędza wodę dzięki sensorowi załadunku, który bada stopień zapełnienia zmywarki, do którego dostosowuje ilość użytej wody.

Zmywarka SMI69U05EU to urządzenie z panelem Piezo TouchControl. Zmywarka zainteresuje między innymi osoby planujące zakupić meble kuchenne na wymiar, ponieważ przeznaczona jest do zabudowy. Nowy produkt firmy Bosch ma szerokość 6. centymetrów, a w środku z mieści się 13 kompletów naczyń. Model SMI69U05EU został wyposażony w 6 programów do zmywania: Auto 65-75°C, Auto 45-65°C, Auto 35-45°C, Eco 50°C, Skrócony 45°C, Mycie wstępne. Możemy także wybierać spośród 5 temperatur.

Zmywarka ma także cztery dodatkowe funkcje: HalfLoad, VarioSpeed, HigienaPlus, Strefa Intensywna oraz Vario3 Plus. Dzięki Strefie Intensywnej możliwe jest mycie bardzo zabrudzonych naczyń razem z naczyniami delikatnymi. Dolny kosz jest bowiem spryskiwany strumieniem 20. silniejszym niż reszta naczyń. Vario Speed to funkcja skracająca nawet o połowę czas zmywania. Można ją włączyć razem z każdym długim programem. Vario3 Plus pozwala na ekonomiczne zmywanie przy częściowo załadowanej zmywarce. Naczynia można rozmieścić dowolnie: tylko w górnym lub tylko w dolnym koszu lub też w obu koszach równocześnie. Cykl zmywania zostaje dopasowany do zmniejszonego załadunku, dzięki czemu zmywarka zużywa mniej wody i energii. Ponadto 3-poziomowy RackMatic ułatwia regulację wysokości górnego kosza w zmywarce.

Zmywarka posiada także tzw. asystenta dozowania - jest to system dozowania tabletek do zmywania, optymalizujący ich działanie i zapobiegający niekompletnemu rozpuszczeniu detergentu. Tabletka po rozpoczęciu procesu zmywania wypada do specjalnego koszyczka, skąd jest systematycznie wymywana strumieniem wody. Przydatną funkcją jest także sensor załadunku – jest to czujnik badający ilość naczyń załadowanych do zmywarki. Pozwala zaoszczędzić wodę, ponieważ urządzenie dostosowuje jej ilość do załadunku. Zmywarka ma także funkcję AquaStop, która uniemożliwia wyciek wody zarówno z węża doprowadzającego, jak i z wnętrza zmywarki. Model SMI69U05EU ma również możliwość programowania czasu startu do 24 h. Urządzenie generuje hałas równy 41 decybelom, kosztuje ok. 3300 zł.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)