Zmień swój nudny dzwonek na iChime

Zmień swój nudny dzwonek na iChime

Zmień swój nudny dzwonek na iChime
Źródło zdjęć: © thinkgeek.com
04.04.2010 21:14, aktualizacja: 06.04.2010 09:47

Dzwonek do drzwi to podstawowy element wyposażenia każdego domu. Te bezprzewodowe są niezwykle praktyczne. Niestety większość z nich to proste urządzenia oferujące pojedynczy dźwięk...

Dzwonek do drzwi to podstawowy element wyposażenia każdego domu. Niestety większość z nich to proste urządzenia oferujące pojedynczy dźwięk „ding-dong”. Inaczej jest w przypadku dzwonka iChime.

iChime to dzwonek do drzwi, który posiada szereg wbudowanych melodii. Dodatkowo umożliwia wgranie do sześciu dowolnych dźwięków nagranych z otoczenia lub z zewnętrznego źródła –. odtwarzacza CD/MP3. Ciekawostką jest możliwość podłączenia dodatkowych głośników, które pozwolą usłyszeć dzwonek do drzwi w miejscach, w których do tej pory nie było to możliwe.

Gadżet zasilany jest czterema bateriami typu AA. Pozwala na nagranie maksymalnie 56 sekund materiałów audio. Niestety dzwonek nie jest bezprzewodowy, jednak producent zapewnia, ze w łatwy sposób można go podłączyć wykorzystując istniejącą już instalację lub wykonując nową. Cena iChime to niespełna 90 dolarów. Za każdy dodatkowy głośnik trzeba będzie zapłacić 19,99 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)