Zmień swój GPS w system śledzenia pojazdów i wysyłania wiadomości

Zmień swój GPS w system śledzenia pojazdów i wysyłania wiadomości

Zmień swój GPS w system śledzenia pojazdów i wysyłania wiadomości
08.10.2008 15:12, aktualizacja: 08.10.2008 18:50

Zmień swój odbiornik w system śledzenia pojazdów i wysyłania wiadomości. Dzięki informacji w czasie rzeczywistym przesyłanej za pomocą GPS-Buddy CONNECT zawsze wiesz, gdzie znajduje się Twój pojazd i możesz komunikować się z kierowcą 24 godziny dziennie, 7 dni w tygodniu.

Podobnie jak w przypadku wiadomości sms, kierowcy mogą używać klawiatury na ekranie Garmina do wiadomości lub notatek dotyczących pozycji. Operator systemu może kontaktować się z kierowcami wysyłając wiadomości z serwisu internetowego. Wiadomości te pojawią się na ekranie urządzenia nawigacyjnego. Nowe zadania z przypisanym celem podróży można z łatwością wysyłać, kierowca otrzyma głosową instrukcję, która krok po kroku doprowadzi go do celu.

GPS-Buddy CONNECT to rozwiązanie all-in-one, zastępujące standardowy kabel zasilania i zapewniające możliwość śledzenia i komunikacji z pojazdami. Urządzenie przeznaczone jest szczególnie do odbiorców transportu międzynarodowego i krajowego. Używane jest również przez prywatnych właścicieli samochodów, którzy bez pośrednictwa wyspecjalizowanych firm monitorujących chcą wiedzieć gdzie znajduje się ich pojazd.

Obraz
© (fot. gps-buddy.com)

Odbiornik GPS SiRFstar III wchodzący w skład każdego zestawu zapewnia nieprzerwany przepływ danych aktywności pojazdu, nawet kiedy urządzenie nawigacyjne jest odłączone.
Jako rozwiązanie samodzielne GPS-Buddy CONNECT przesyła informację w czasie rzeczywistym. Przesyłane dane zawierają informację o dokładnym czasie jazdy, postojów, prędkości i przebytej odległości. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w czerwone ruchome złącze, które pasuje do niemal każdego gniazda zapalniczki samochodowej. Zewnętrzną antenę GPS można umieścić na tablicy rozdzielczej.
W obszarach, gdzie nie ma zasięgu sieci GSM, dane będą automatycznie przechowywane i gdy urządzenie znajdzie się w obszarze zasięgu, dane zostaną przesłane.

GPS-Buddy CONNECT - jak to działa?

Zarządzanie
Jako abonamentowy serwis internetowy, udostępnia zarejestrowane dane, narzędzia, mapy i aktualizacje, jakie są niezbędne przy zarządzaniu w branży przewozowej, bez potrzeby używania wewnętrznego systemu IT lub kosztów aktualizacji.

Planowanie
Umożliwia dyspozytorom i planistom równoczesną pracę –. nad tym samym zadaniem lub przy użyciu tej samej informacji.

Komunikacja
Pozwala na praktycznie darmowe wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych, ponieważ rdzeniem systemu komunikacji jest komputer PC.

Nawigacja
Przez internetowe strony GPS-Budy użytkownik ma dostęp do oprogramowania GPS-Buddy COMMUNICATOR, który jest fabrycznie zainstalowany w większości samochodowych produktów nawigacyjnych firmy Garmin. Rozwiązanie to zapewnia optymalne połączenie funkcji komunikacyjnej z najbardziej zaawansowanymi funkcjami nawigacyjnymi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)