Zmień smartfona w Dual SIM-a

Zmień smartfona w Dual SIM-a27.12.2013 15:00
Zmień smartfona w Dual SIM-a
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Oto najnowsza propozycja dla często podróżujących osób i wszystkich, którzy chcą korzystać z dwóch kart SIM jednocześnie w swoim ulubionym smartfonie.

Chociaż telefony Dual-SIM nie są już rzadkością na rynku, to jednak dalej na półce topowych smartfonów nie mamy wielkiej alternatywy. Miejsce na drugą kartę przydaje się nie tylko, gdy posiadamy numer prywatny i służbowy, ale także w podróży, kiedy to taniej wychodzi nam kupienie karty SIM lokalnego operatora, niż dzwonienie w roamingu. Można co prawda ciągle zmieniać karty w tradycyjnym telefonie, ale najlepszym rozwiązaniem jest jednak Dual-SIM. Lub moduł Teleza.

Gadżet ten, o wielkości płaskiego, małego telefonu może mieścić w sobie dwie karty SIM. Parując go z naszym smartfonem przy pomocy Bluetooth'a i ściągając dedykowaną aplikację będziemy mogli wykorzystać dodatkowe karty SIM. Innymi słowy moduł umożliwia zdalne korzystanie z kart przy użyciu naszego smartfona. Proste i praktyczne rozwiązanie, choć oczywiście musimy nosić ze sobą dodatkowy sprzęt.

Teleza ma jednak jeszcze dwie inne funkcjonalności. Może nam ona posłużyć jako zdalny kontroler spustu migawki w telefonie lub jako regulator głośności w tabletach. Oprócz tego możemy wykorzystać także kartę SIM znajdującą się np. w tablecie. Sam moduł Teleza wyposażony jest w mikrofon i głośnik więc możemy z niego dzwonić równie dobrze jak z telefonu. Funkcja może być przydatna, jeśli korzystamy z oferty, gdzie oprócz pakietu danych otrzymujemy także minuty do wykorzystania.

Moduł kosztuje 129 dolarów i jest kompatybilny z urządzeniami opartymi na Androidzie oraz iPhone' ami od wersji 4 wzwyż. Zakupić można go za pośrednictwem strony internetowej producenta.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Zobacz jak zmieniały się ekrany w telefonach Samsunga"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)