Zmiany na Allegro. Serwis wprowadza nową usługę

Zmiany na Allegro. Serwis wprowadza nową usługę
Źródło zdjęć: © iStock.com

06.07.2019 12:16, aktual.: 06.07.2019 16:12

Serwis Allegro wprowadził dla wszystkich użytkowników nową usługę o nazwie "callback", która ma pomóc zarówno kupującym jak i sprzedającym w rozwiązywaniu problemów. To kolejna zmiana, która ma na celu poprawę jakości usług oferowanych przez Allegro.

Allegro od 2018 roku wprowadza zmiany dotyczące obsługi klientów, w tym stawia na większą liczbę konsultantów, poprawienie procesu odpowiedzi na maile czy wdraża nowe możliwości komunikacji w czasie rzeczywistym (chat, messaner). Usługa "callback" ma być dodatkową pomocą, z której mogą skorzystać zarówno kupujący jak i sprzedający.

Nowa usługa "callback" dla kupujących i sprzedających

"Callback" umożliwia zamówienie telefonicznej rozmowy z doradcą z Allegro. Zamawiając rozmowę możemy wybrać dowolny termin, w którym ma nastąpić kontakt z konsultantem Allegro. Aby skorzystać z usługi, należy wejść na stronę Allegro Pomoc i wyszukać odpowiednią opcję. Na stronie internetowej znajdziemy również odpowiedzi na najpopularniejsze pytania zadawane przez użytkowników serwisu, ale jeśli nasz problem będzie bardziej złożony, to mamy możliwość zamówienia rozmowy z konsultantem.

- "Zawsze będą zdarzać się sytuacje, gdy kontakt z nami będzie niezbędny" - zaznacza Jakub Kłoczewiak, dyrektor ds relacji z klientami w Allegro. - "Chcemy, żeby w takich wypadkach to klient decydował jak i kiedy się z nami skontaktować".

Usługa "callback" ma wprowadzić ułatwienie w rozwiązywaniu trudniejszych kwestii oraz wątpliwości, na które trudno jest znaleźć odpowiedź w sekcji pomocy, jak również w wyjaśnieniu sytuacji, które trudno jest opisać drogą elektroniczną. Warto również wspomnieć, że Allegro wprowadziło kilka funkcji ułatwiających kontakt z konsultantami także w swojej aplikacji na urządzenia mobilne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)