Zielone radio z baterią słoneczną i ręczną ładowarką

Zielone radio z baterią słoneczną i ręczną ładowarką

Zielone radio z baterią słoneczną i ręczną ładowarką
Źródło zdjęć: © usefulthings.com
05.06.2009 11:03, aktualizacja: 05.06.2009 11:17

Zbliża się okres wakacji, a wraz z nim urlopowe wyjazdy. Jeśli planujemy spędzić wolny czas na łonie natury być może podczas odpoczynku przyda nam się odrobina relaksującej muzyki...

| [

Obraz

]( javascript:otworz('http://i.wp.pl/a/f/jpeg/22388/solar-hand-crank-radio-1.jpeg', 425, 340) ) |
| --- | Zbliża się okres wakacji, a wraz z nim urlopowe wyjazdy. Jeśli planujemy spędzić wolny czas na łonie natury być może podczas odpoczynku przyda nam się odrobina relaksującej muzyki. Przenośne urządzenia multimedialne wyposażone w standardowe baterie nie gwarantują długiego czasu pracy. Co jeśli nie posiadamy zapasowych baterii, a w dodatku nigdzie w pobliżu nie ma elektryczności?

Być może rozwiązaniem będzie przenośne radio AM/FM z wbudowanym ogniwem słonecznym i ręczną ładowarką. Jest ono bardzo proste w obsłudze. W pełni naładowana na słońcu bateria pozwoli nawet na 7 godzin słuchania ulubionych audycji. Ale co, jeśli słońce znajduje się za chmurami? Wtedy wystarczy 1 minuta kręcenia korbką, aby radio grało przez kolejne 3. minut.

Obraz
© (Solar or Hand Crank Powered AM/FM Radio - fot. usefulthings.com)

Gadżet posiada dość oryginalną obudowę w kolorze zielonym. Jego wymiary to 8,26 x 7,62 x 5,71 cm. Cena urządzenia wynosi około 25 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)