Zewnętrzny bank pamięci Netgear z DLNA

Zewnętrzny bank pamięci Netgear z DLNA

09.09.2010 10:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe urządzenia Netgear z serii Ultra to pierwsze dostępne na rynku NASy, dające dostęp do multimediów z każdego urządzenia posiadającego możliwość połączenia z siecią i ich odtworzenia. Wszystko to, dzięki możliwością DLNA.

W dobie rozwoju mobilnych urządzeń multimedialnych, posiadających dostęp do sieci (np. palmtopy, smartfony, tablety), zdalny dostęp do muzyki, filmów i zdjęć jest kolejnym, naturalnym etapem pełnej integracji sieci z odbiornikami zewnętrznymi. Nowa linia banków danych NETGEAR ReadyNAS Ultra jest w pełni zintegrowana z urządzeniami obsługującymi różne platformy multimedialne. Dzięki temu standardowe możliwości dostępu do magazynowanych plików i multimediów powoli będą odchodzić do technologicznego niebytu.

Obraz
© (fot. Netgear)

W nowych urządzeniach Netgear możliwy jest streaming obrazu w HD do dowolnego urządzenia z certyfikatem DLNA. Nowa linia NASów to urządzenia cztero i sześciodyskowe. Podobnie do poprzednich banków danych NETGEAR, ReadyNAS Ultra posiadają technologię ReadyNAS Remote, pozwalającą w prosty sposób zarządzać plikami za pomocą zwykłego „drag and drop”, oraz technologię ReadyNAS Vault, która chroni zgromadzone dane i pozwala je odzyskać w razie utraty.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)