Zewnętrzne urządzenie multimedialne Iomega ScreenPlay MX HD Media Player

Zewnętrzne urządzenie multimedialne Iomega ScreenPlay MX HD Media Player

Zewnętrzne urządzenie multimedialne Iomega ScreenPlay MX HD Media Player
Źródło zdjęć: © Iomega
09.02.2011 13:47

Iomega wprowadza na polski rynek urządzenie multimedialne Omega ScreenPlay MX HD Media Player. Odtwarzacz wyposażony jest w dysk twardy o pojemności 1 lub 2 TB i pozwala odtwarzać zdjęcia, filmy i muzykę jakości HD 1080p

ScreenPlay MX HD obsługuje najnowsze formaty wideo, takie jak H.264. WMV czy RMVB, jak również popularne Divx, MPEG czy XVid. Odtwarzacz obsługuje napisy w formacie txt i napisy z polskimi znakami diakrytycznymi. Urządzenie pozwala też wysyłać strumieniowo zawartość kamer wideo, aparatów i pamięci przenośnych podłączonych przez złącze USB 2.0 do telewizorów HD. Do podłączenia telewizora wykorzystane mogą być złącza HDMI, kompozytowe wideo i audio, kompozytowe Y, Pb, Pr lub koncentryczne S. ScreenPlay MX HD wykorzystuje menu w języku polskim i może współpracować z systemami Windows lub Mac. Do zestawu dołączony jest pilot ułatwiający zdalną obsługę urządzenia.

Obraz
© (fot. Iomega)

Wraz z urządzeniem dostarczane jest darmowe oprogramowanie Iomega Protection Suite, służące do archiwizacji, ochrony antywirusowej zdjęć, filmów, muzyki i innych plików.

Iomega Protection Suite zawiera dwumiesięczną subskrypcję oprogramowania Trend Micro Internet Security dla PC lub Trend Micro Smart Surfing dla Mac. W skład pakietu wchodzi również Iomega QuikProtect - oprogramowanie do archiwizacji na poziomie plików na dyski twarde i sieciowe urządzenia typu NAS (do notebooków i komputerów biurkowych Windows i Mac), MozyHome Online Backup sernice - internetowa usługa darmowej archiwizacji 2 GB danych (nielimitowana przestrzeń na archiwum za 4,9. USD/miesiąc). Serwis MozyHome Online pozwala odtworzyć najistotniejsze dane z dowolnego komputera z dostępem do internetu z dowolnego miejsca na świecie. Ostatnim elementem Protection Suite jest Roxio Retrospect Express - oprogramowanie do archiwizacji danych, aplikacji i ustawień (do notebooków i komputerów biurkowych Windows i Mac).

Wszystkie programy Iomega Protection Suite mogą być pobrane przez internet.

Obsługiwane formaty mediów:
- Wideo: H.264, WMV, RMVB, MPEG-1/2/4(part 2, ASP), DivX +/ HD, Xvid
- Typy plików: .avi, .iso, .vob, .mp4, .mov, mkv
- Napisy: SRT, SSA, SUB, SMI, MKS, TXT
- Zdjęcia: JPEG, BMP, GIF, TIFF, PNG
- Audio: MP3. AC3, WAV, WMA, OGG, AAC, PCM, M4A  Playlist: PLS, M3U, WPL

Cena, gwarancja, dostępność
Urządzenie Iomega ScreenPlay MX HD Media Player jest dostępne w następujących pojemnościach i cenach:
- Iomega ScreenPlay MX HD Media Player - 1TB - 549 PLN brutto
- Iomega ScreenPlay MX HD Media Player - 2TB - 749 PLN brutto
- Iomega ScreenPlay TV Link MX HD Media Player (wersja bez dysku) - 29. PLN brutto.

Urządzenia chronione są trzyletnią gwarancją (trzeci rok po zarejestrowaniu produktu przez internet).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)