Zestaw kina domowego Philips Fidelio SoundBar z technologią Ambisound

Zestaw kina domowego Philips Fidelio SoundBar z technologią Ambisound

Zestaw kina domowego Philips Fidelio SoundBar z technologią Ambisound
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.05.2013 11:42, aktualizacja: 21.05.2013 13:54

Philips wprowadza na rynek nowy zestaw kina domowego Fidelio SoundBar z technologią Ambisound . Model HTB9150 to rozwiązanie dla osób, które nie mają w domu miejsca na montaż zestawu składającego się z kilku odrębnych głośników.

*Philips wprowadza na rynek nowy zestaw kina domowego Fidelio SoundBar z technologią Ambisound. Model HTB9150 to rozwiązanie dla osób, które nie mają w domu miejsca na montaż zestawu składającego się z kilku odrębnych głośników. *

Technologia Ambisound opracowana przez Philipsa, ma według producenta zapewnić realistyczne, przestrzenne wrażenia dźwiękowe bez względu na kształt czy rozmiary pomieszczenia, a wszystko to z głośnika typu SoundBar. Model z technologią Ambisound różni się od pozostałych modeli sześciokanałowymi wzmacniaczami klasy „D”, odtwarzającym 5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny. Odpowiednie ustawienie przetworników w głośnikach umieszczonych w zestawie oraz odpowiednie dostrojenie ich parametrów pracy mają pozwolić uzyskać wielokanałowy przestrzenny efekt dźwiękowy.

W tradycyjnych zestawach kina domowego 5.1 głośniki są umieszczone w tylnej części pokoju. Ambisound łączy w sobie szereg zaawansowanych rozwiązań, dzięki którym powinien zapewnić realistyczne, przestrzenne wrażenia dźwiękowe przy użyciu pojedynczego zestawu głośnikowego SoundBar umieszczonego pod telewizorem.

Zestaw jest także wyposażony w funkcję Philips MySound, która umożliwia samodzielną regulację ustawień w celu uzyskania takiej jakości dźwięku, jaka najbardziej odpowiada użytkownikowi. Dzięki wprowadzonym dla ułatwienia obsługi trybom domyślnym użytkownik może intuicyjnie zmieniać ustawienia korektora przy pomocy pilota lub smartfonu.

SmartTV

W kinie domowym Philips Fidelio SoundBar dostępne są także aplikacje Smart TV Plus, które dają dostęp do usług i aplikacji internetowych dzięki wbudowanej opcji komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi. Użytkownik może korzystać z usług takich jak Net TV, SimplyShare czy MyRemote. Net TV zapewnia także dostęp do serwisów informacyjnych i rozrywkowych za pośrednictwem telewizora, w tym do usługi wideo na życzenie (VOD), natomiast funkcja SimplyShare umożliwia przeglądanie zdjęć i filmów oraz słuchanie muzyki zapisanej w komputerze lub na innych urządzeniach podłączonych do sieci Wi-Fi. Dzięki aplikacji Philips MyRemote można łatwo sterować zestawem kina domowego, wykorzystując smartfon lub tablet w charakterze pilota, lub udostępniać treści wyświetlane na ekranie kina domowego innym użytkownikom. Zestaw umożliwia także prowadzenie rozmów przez Skype (po podłączeniu opcjonalnej kamery).

Cena: 4500 zł.

Dane techniczne
Philips Fidelio SoundBar (HTB9150)

- Dźwięk Ambisound (5.1-kanałowy)
- Funkcja poprawy dźwięku Voice Clarity
- Głębokość 87mm
- 3D Smart z odtwarzaczem Blu-ray
- Net TV z funkcją wideo na życzenie
- Aplikacje
- SimplyShare umożliwiająca przesył strumieniowy z urządzeń obsługujących standard DLNA (DMP & DMR) (pull & push)
- Wbudowana karta Wi-Fi
- USB
- Wejście audio (3,5 mm)
- Stacja dokująca dla urządzeń iPod/iPhone
- Tuner FM
- Radio internetowe
- Konwersja 2D do 3D
- Technologia CinemaPerfect HD
- Skype ready

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)