Żelazko z generatorem pary Philips: nie musisz ustawiać temperatury

Żelazko z generatorem pary Philips: nie musisz ustawiać temperatury
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

18.04.2012 12:51, aktual.: 19.04.2012 15:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Philips rozszerza portfolio żelazek o nowy model - żelazko PerfectCare Silence z generatorem pary. Tego typu żelazko upora się z każdą tkaniną nie narażając jej na zniszczenie. Dzięki zastosowaniu technologii Optimal Temp nie musimy także ustawiać temperatury – żelazko zrobi to za nas.

Idealne rozprasowanie tkanin jest możliwe dzięki uderzeniu ciepła (temperatura 100º. C), które wnika w tkaninę i rozprostowuje włókna. Najlepszym sposobem dostarczenia odpowiedniej temperatury jest para. Stopa ma jedynie wygładzić tkaninę. Wiedzę tę wykorzystują między innymi pralnie przemysłowe, które do walki z zagnieceniami używają żelazek systemowych z dużym uderzeniem pary.

Żelazko parowe Philips GC9540/0. zostało zaprojektowane tak, aby spełnić wszystkie kobiece oczekiwania - łączy w sobie wydajność, funkcjonalność oraz design.

Żelazko Philips GC9540/0. PerfectCare to połączenie cyklonowej komory pary, która uwalnia silny strumień pary z Inteligentnym Procesorem Kontroli, który utrzymuje stałą temperaturę stopy idealną dla każdej tkaniny. Dzięki temu nie ma ryzyka przypalenia czy wypalenia dziury na ubraniu, nawet gdy żelazko zostanie pozostawione na tkaninie kilka minut.

PerfectCare zapewnia również znaczną oszczędność czasu –. eliminuje konieczność wcześniejszego sortowania ubrań czy ciągłej zmiany ustawień urządzenia w trakcie pracy. Żelazko pozwala na prasowanie wszystkich tkanin – jedwabiu, bawełny, kaszmiru czy lnu, bez oczekiwania na zmianę temperatury. Ponadto PerfectCare zużywa o 10% mniej energii niż konwencjonalne generatory pary.

Stałe wydzielanie pary ma moc 120g/min natomiast silne uderzenie pary to 290g/min. Zbiornik o pojemności 1,5 litra umożliwia do dwóch godzin pracy bez uzupełniania wody. W urządzeniu zastosowano także funkcję Easy De-Calc (system antywapienny).

Rekomendowana cena detaliczna modelu GC9540/02 wynosi 1499 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)