Zegary projekcyjne rodem z przyszłości

Zegary projekcyjne rodem z przyszłości

Zegary projekcyjne rodem z przyszłości
Źródło zdjęć: © bedolwhatsnext.com
27.10.2009 13:02, aktualizacja: 04.01.2012 14:19

W ofercie firmy Bedol znajdziemy bardzo ciekawe zegary projekcyjne, które w szybki i łatwy sposób zapewnią nam dostęp do takich podstawowych informacji jak aktualna data i godzina Ciekawostką są wbudowane...

W ofercie firmy Bedol znajdziemy interesujące zegary projekcyjne, które w szybki i łatwy sposób zapewnią nam dostęp do takich podstawowych informacji jak aktualna data i godzina. Ciekawostką są wbudowane w urządzenia projektory, które umożliwiają generowanie obrazu na ścianie lub suficie.

Wszystkie urządzenia posiadają ekrany LCD i umożliwiają wyświetlanie aktualnego czasu na ścianie, suficie lub innej powierzchni. Najprostszy i zarazem najtańszy model zegara projekcyjnego –. Pole, mierzy niespełna 13 cm i zasilany jest trzema bateriami typu AAA. Wbudowany projektor generuje wyraźny, zielony obraz (możliwość ustawienia ostrości) przedstawiający aktualną godzinę.

Nieco droższy model – Q-Ball posiada duży, podświetlany wyświetlacz LCD, na którym znajdziemy takie informacje jak aktualna data i czas oraz temperatura powietrza. Są one również prezentowane na obrazie generowanym przez wbudowany projektor. Dodatkowo urządzenie posiada budzik z funkcją drzemki. Całość zasilana jest czterema bateriami typu AAA. W ofercie firmy Bedol znajdziemy również projekcyjną stację pogodową Q-Ball. W porównaniu z zegarem projekcyjnym Q-Ball, pozwala ona zapoznać się z pogodą na najbliższe 12 - 24 godziny oraz aktualnym ciśnieniem atmosferycznym i wilgotnością powietrza.

Obraz
© (Q-Ball Projection Clock & Q-Ball Projection Weather Station - fot. bedolwhatsnext.com)

Ceny zegarów projekcyjnych Pole i Q-Ball wynoszą odpowiednio 38 dolarów i 50 dolarów. Zakup projekcyjnej stacji pogodowej Q-Ball to wydatek rzędu 70 dolarów. Niestety w zestawach nie znajdziemy zasilacza sieciowego AC/DC – jest on sprzedawany oddzielnie w cenie 8,5 dolara.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)