Zegarek PRADA link od LG po raz pierwszy w Polsce

Zegarek PRADA link od LG po raz pierwszy w Polsce

16.02.2009 12:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy telefonów Prada od LG, mogą teraz uzupełnić swoją kolekcję o elegancki zegarek komunikujący się z telefonem komórkowym.

Zegarek PRADA link od LG to nie tylko modny dodatek, ale znacząca zmiana w sposobie komunikowania się, gdzie oprócz funkcjonalności i wygody liczy się przede wszystkim połączenie stylu z najnowszą technologią. Spotkanie biznesowe czy kolacja z przyjaciółmi mogą teraz przebiegać bez najmniejszych zakłóceń i gorączkowych poszukiwań telefonu w torebce czy kieszeni. Subtelny sygnał dzwonka, tekst na wyświetlaczu tarczy eleganckiego zegarka dyskretnie poinformuje użytkowników telefonu PRADA o umówionym terminie, połączeniu telefonicznym lub wiadomości tekstowej.

Ten stylowy zegarek jest cyfrowym urządzeniem, które dzięki Bluetooth 2.0 łączy się z telefonem komórkowym. Dodatkowe funkcje zegarka pozwalają między innymi na identyfikację rozmówcy, odrzucanie połączeń czy odczytywanie pełnej treści SMS-ów, a także dostosowanie strefy czasowej czy uruchomienie budzika.

Obraz

Zegarek dyskretnie wyłaniający się spod mankietu eleganckiej koszuli czy kostiumu przyciągnie uwagę niejednego znawcy trendów mody. Firmowany przez dom mody PRADA zegarek wyróżnia wysublimowana stylistyka chłodnej, metalowej obudowy, zapinanej na nadgarstku klasycznym paskiem wykonanym z ekskluzywnej skóry Saffiano.

O telefonie PRADA
Telefon PRADA II od LG (model LG-KF900) zawiera wiele elementów designu i funkcjonalności, które często wykraczają poza oczekiwania wobec współczesnych urządzeń mobilnych.
Telefon PRADA II od LG charakteryzuje się oryginalną, starannie zaprojektowaną, minimalistyczną obudową. W domu mody PRADA wyselekcjonowano dla tego telefonu takie elementy jak dzwonki, tapety i wideoklipy. Telefon zdumiewa nie tylko wyrafinowanym designem, lecz także efektywnością w komunikacji. W urządzeniu PRADA II od LG znajdziemy na przykład elegancką wysuwaną klawiaturę QWERTY, ułatwiającą pisanie wiadomości czy korzystanie z Internetu. Funkcje multimedialne obejmują takie funkcje jak wideo rozmowy, łączność Wi-Fi, odtwarzanie filmów i muzyki, możliwość podłączenia do telewizora. W telefonie znajdziemy również aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli z funkcją nagrywania wideo.

Najnowsza technologia Active Flash i funkcja wibracji reagującej na dotyk umożliwia użytkownikowi korzystanie z telefonu poprzez ekran dotykowy, dzięki czemu obsługa telefonu jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Telefon charakteryzuje również technologia 3. z funkcją HSDPA pozwalającą na przesyłanie danych z szybkością 7,2 Mb/s.
Nowy zegarek PRADA linkI od LG będzie dostępny w Polsce jeszcze przed końcem lutego 2009 r. Sugerowana cena detaliczna brutto: 899zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)