Zegarek na ekstremalne wyprawy Casio ProTrek PRW-2500

Zegarek na ekstremalne wyprawy Casio ProTrek PRW-2500

Zegarek na ekstremalne wyprawy Casio ProTrek PRW-2500
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
17.08.2011 16:01, aktualizacja: 23.09.2011 10:24

We wrześniu na rynku pojawi się nowy model zegarka Casio ProTrek model PRW-2500. Według deklaracji Casio posiada on wszystkie funkcje, jakich można wymagać od zegarka stworzonego dla miłośników przygód.

ProTrek PRW-250. posiada wiele funkcji przydatnych podczas wypraw mniej lub bardziej ekstremalnych. Jedno spojrzenie na wyświetlacz wystarcza, aby określić warunki panujące na zewnątrz, bez względu na to gdzie się znajdujemy. Aby zorientować się w terenie mamy do dyspozycji kompas. Termometr i barometr pozwalają monitorować pogodę, zwłaszcza przy zmieniającej się aurze podczas wspinaczki. W górach przyda nam się również wysokościomierz. Dla miłośników morskich przygód i wędkowania pomocny będzie wykres przypływów i odpływów oraz faz księżyca.

Obraz
© (fot. Casio)

Zegarek ma wbudowane panele słoneczne - TOUGH SOLAR - które zapewniają pracę czasomierza bez wymiany baterii. Tarcza, dzięki funkcji FULL AUTO EL podświetla się automatyczne w momentach, gdy jest mało światła. ProTrek PRW-250. posiada również funkcję WAVE CEPTOR, za pomocą której zegarek łączy się z 6 nadajnikami na całym świecie i ustawia precyzyjnie czas.

Dodatkowo czasomierz posiada stoper, timer, 5 alarmów oraz funkcję czasu światowego. Wszystkie najważniejsze funkcje wykorzystywane w zegarkach ProTrek połączono z aż do 2. ATM. W zegarku zastosowano także podwójny wyświetlacz - dwie warstwy LCD, tzw. duplex LCD.
Zegarek będzie dostępny od września w wersji na pasku z tworzywa w cenie 1290 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)