Zdobądź ekskluzywny, limitowany kalendarz Media Markt!

Zdobądź ekskluzywny, limitowany kalendarz Media Markt!

Zdobądź ekskluzywny, limitowany kalendarz Media Markt!
20.01.2011 12:21, aktualizacja: 21.01.2011 17:43

Sieć Media Markt we współpracy z wiodącymi partnerami handlowymi przygotowała ekskluzywny, limitowany kalendarz Media Markt. Utrzymany w bardzo ciekawej stylistyce, prezentuje nowe spojrzenie na urządzenia elektroniki użytkowej.

To ekskluzywne i zaskakujące połączenie tradycji, nowoczesnej technologii i erotyzmu. Kalendarz jest elitarny, nie można go nigdzie kupić.Tegoroczny kalendarz to ekskluzywny produkt skierowany do najważniejszych partnerów i kontrahentów. To artystyczne połączenie erotyki z subtelnym product placement. Kalendarz ukazuje elektronikę użytkową w nowatorski i elegancki sposób - całkowicie odmienny od broszur reklamowych. To prawdziwa gratka dla koneserów, zarówno piękna jak i właśnie elektroniki. Śmiało można powiedzieć, że styl kalendarza Media Markt nawiązuje do słynnego na całym świecie kalendarza Pirelli.

Obraz
© (fot. Media Markt)

Specjalnie dla was Wirtualna Polska przygotowała aż 15 kalendarzy z tej szczególnej, limitowanej serii.

Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: Co skutecznie podnosi ciśnienie?

  1. Kolejki w supermarketach.
  2. WEEKEND BEZ VAT W MEDIA MARKT
  3. Widok pięknej kobiety
  4. Filiżanka kawy

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs-tech@wp.pl do dnia 25 stycznia 2011. Pierwsze piętnaście osób, które wyśle poprawne odpowiedzi otrzyma kalendarz. Kalendarze wyślemy pocztą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie