Żarówka z wbudowanym głośnikiem Awox

Żarówka z wbudowanym głośnikiem Awox

Żarówka z wbudowanym głośnikiem Awox
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.12.2013 14:11

Awox StriimLight B-10 to połączenie żarówki z bezprzewodowym głośnikiem. Aby używać głośnika wystarczy wkręcić urządzenie w oprawę zwykłej żarówki. Konstruktorzy tego nietypowego urządzenia wyszli z założenia, że ukrycie głośników w kloszach lamp będzie doskonałym rozwiązaniem dla wnętrz, do których sprzęt elektroniczny nie pasuje. Ma też umożliwiać słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie znajduje się standardowe oświetlenie.

Awox StriimLight B-10 to połączenie żarówki z bezprzewodowym głośnikiem. Aby używać głośnika wystarczy wkręcić urządzenie w oprawę zwykłej żarówki.

Konstruktorzy tego nietypowego urządzenia wyszli z założenia, że ukrycie głośników w kloszach lamp będzie doskonałym rozwiązaniem dla wnętrz, do których sprzęt elektroniczny nie pasuje. Ma też umożliwiać słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie znajduje się standardowe oświetlenie.

W niewielkiej obudowie zamknięty jest głośnik oraz okalające go oświetlenie LED. Muzykę do urządzenia transmitować możemy z każdego urządzenia obsługującego bluetooth 4.0. Głośność dźwięku oraz oświetlenie możemy regulować za pomocą dołączonego pilota. Żarówka będzie dostępna od stycznia 2014 w cenie ok. 100 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)