Zarabiaj na swojej stronie www - nowy produkt reklamowy

Zarabiaj na swojej stronie www - nowy produkt reklamowy

04.11.2008 10:58, aktual.: 04.11.2008 11:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sieć reklamy kontekstowej Adkontekst wprowadza nowy produkt dla właścicieli serwisów internetowych, które w sposób aktywny wykorzystują wyszukiwarkę swoich zasobów, a więc m.in.: portali, sklepów internetowych, serwisów aukcyjnych, nieruchomościowych, ogłoszeniowych oraz porównywarek cen.

Adkontekst Site Search pozwala wykorzystać i połączyć potencjał wyszukiwarki na portalu partnera oraz zasobów bazy reklam z sieci Adkontekst. Nowy produkt pozwala emitować reklamy tekstowe –. Linki Sponsorowane – w wynikach wyszukiwania na serwisie partnerskim, powiązane kontekstowo z wpisanymi do wyszukiwarki słowami kluczowymi.

Partner decyduje czy reklamy wyświetlane będą powyżej naturalnych wyników wyszukiwania w danym serwisie, obok nich, lub poniżej. Właściciel serwisu decyduje też o liczbie reklam (może wybrać od 1 do 5. oraz o wyglądzie linków sponsorowanych (kolorystyce, wielkości i stylach). Co warto podkreślić - reklamy otwierają się w nowym oknie, więc użytkownicy nie opuszczają serwisu partnerskiego.
Cechy i korzyści wyróżniające funkcjonalność Adkontekst Site Search:
• Przychody reklamowe ze stron z wynikami wyszukiwania (bez względu na fakt, z jakiej technologii korzysta partner). System w sposób automatyczny optymalizuje przychody wydawców.
• Reklamy emitowane są z jednej największych w Polsce baz reklam Pay-per-click.
• Dzięki zaawansowanemu algorytmowi reklamy są precyzyjnie dopasowane do zapytania użytkownika, co w efekcie przekłada się na wysoki CTR.
• Funkcja filtra konkurencji w panelu wydawcy – możliwość wyłączenia emisji reklam konkurencyjnych firm.
• Łatwość i szybkość wdrożenia.
• Kolorystyka linków jest w pełni edytowalna przez właściciela serwisu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także