Zapraszamy na Gdynia Game Festival

Zapraszamy na Gdynia Game Festival

22.10.2015 11:26, aktual.: 22.10.2015 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdynia Gamie Festival to targi innowacji, turnieje gier komputerowych i konferencje naukowe. Impreza odbędzie się w dniach 11-13 grudnia 2015 roku w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni oraz Hali Sportowo-Widowiskowej Gdynia Arena. Są to nowoczesne obiekty, wpasowujące się w innowacyjny charakter eventu. GGF zaistnieje jako pierwsze takie wydarzenie w północnej części Polski.

Strefa Turniejowa - coś dla fanów E-sportu

Turniej CS:GO (Counter-Strike: Global Offensive) oraz turniej League of Legends to dwie główne atrakcje tej strefy. Eliminacje rozgrywane będą w trybie online już w listopadzie tego roku. Najlepsze drużyny, rywalizujące o Puchar GGF, zobaczymy na dużej scenie w Gdynia Arena. W trakcie wydarzenia możemy spodziewać się również wielu lokalnych turniejów na różnych platformach. Strefa Innowacji - coś dla fanów nowych technologii

Jest to przestrzeń wystawców innowacyjnych produktów, usług oraz prototypów, które już niedługo pojawią się w otaczającym nas świecie. Roboty, drony, drukarki 3. to tylko niektóre z atrakcji tej strefy. Znajdziemy tu również wiele ciekawych wynalazków, skrywanych na co dzień za murami uczelni wyższych. Targom towarzyszyć będą różnorodne warsztaty zdobywania umiejętności związanych z innowacyjnymi technologiami.

Strefa Konferencyjna – coś dla ludzi głodnych wiedzy

Konferencja naukowa poruszy wiele ciekawych tematów, m.in. Innowacji w Edukacji oraz Innowacyjnych Rozwiązań. Specjaliści z branży poprowadzą tu kilkadziesiąt godzin pasjonujących prelekcji. Dowiemy się, jak skutecznie wykorzystywać nowe możliwości w kształceniu społeczeństwa oraz w jaki sposób możemy wpływać na otaczający nas świat wykorzystując nowe technologie.

Strefa Rozrywki – coś dla tych, którzy lubią się dobrze bawić

Festiwal w Gdyni będzie zgrywalizowany. Oznacza to, że gdy tylko pobierzemy aplikację na swój smartfon lub tablet, natychmiast wejdziemy do gry. Odwiedzanie kolejnych stoisk będzie powodowało aktywację nowych zadań, dzięki którym uczestnicy zdobędą doświadczenie oraz nagrody. Baw się z nami, graj i wygrywaj!

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)