Zamknięte szkoły przez koronawirus. Przygotuj się do egzaminu ósmoklasisty online z WP Pilotem

Zamknięte szkoły przez koronawirus. Przygotuj się do egzaminu ósmoklasisty online z WP Pilotem

Zamknięte szkoły przez koronawirus. Przygotuj się do egzaminu ósmoklasisty online z WP Pilotem
Źródło zdjęć: © WP.PL
Bolesław Breczko
18.03.2020 15:26, aktualizacja: 19.03.2020 14:32

W związku z zamknięciem szkół z powodu epidemii COVID-19 WP Pilot oferuje zdalne zajęcia dla uczniów szkół podstawowych szykujących się do egzaminu ósmoklasisty. Darmowe lekcje będą prowadzone przez doświadczonych nauczycieli.

Epidemia COVID-19 na pewno utrudni przygotowania do egzaminu, jednak nie uniemożliwi. Darmowe lekcje z języka polskiego i matematyki dla ósmoklasistów przygotowujące do Egzaminu Ósmoklasisty zaczną się od 19 marca (czwartek) o godzinie 11.00. Doświadczeni nauczyciele – korepetytorzy będą przez 90 minut pomagać w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty.

Przed pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 egzamin z całego materiału szkoły podstawowej zaplanowany był na 21-23 kwietnia. Lekcje będą prowadzone na żywo, w każdy dzień roboczy (oprócz weekendów) o godzinie 11.00.

WP Pilot to platforma do oglądania kanałów telewizyjnych należąc do Wirtualnej Polski. Na co dzień umożliwia oglądanie ogólnodostępnych kanałów telewizyjnych przez internet (na komputerach, smartfonach, tabletach i smart TV). Dostępne są zarówno pakiety darmowe oraz płatne oferują więcej kanałów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (116)