Zamiast prania, odświeżanie - LG Tromm Styler CS4001

Zamiast prania, odświeżanie - LG Tromm Styler CS400103.04.2013 10:24
Zamiast prania, odświeżanie - LG Tromm Styler CS4001
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

LG Tromm Styler to ciekawe urządzenie, które może zastąpić (przynajmniej po części) pralkę. Ubrania, które tylko straciły świeżość, a nie są zabrudzone można poddać procesowi odświeżania i tuż po nim ubrać je na siebie.

Projektanci urządzenia wyszli z założenia, iż nie każde ubranie musi przejść pełen proces prania, aby móc je założyć ponownie. Często wystarczy jedynie specjalistyczne odświeżenie, które zdezynfekuje ubrania, usunie nieprzyjemne zapachy i nada ładnego aromatu.

Urządzenie wyglądem przypominające wąską i wysoką szafę do swojej pracy wykorzystuje parę wodną. W cyklu, który trwa około 4. minut urządzenia są dezynfekowane, usuwane są z nich nieprzyjemne zapachy, a w końcowej fazie nadaje się im wybrany przez właściciela zapach. Specjalny mechanizm wieszaków sprawia, że ubrania znajdują się w ruchu, nie pogniotą się, a jednocześnie zostaną odświeżone z każdej strony.

Urządzenie umożliwia odświeżanie ubrań, ale także wszelkich innych domowych rzeczy, jak np. dziecięce zabawki, czapki, narzuty etc.

Cena: około 6000 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)