Zakrzywiony telewizor Samsunga wchodzi do Polski

Zakrzywiony telewizor Samsunga wchodzi do Polski

Zakrzywiony telewizor Samsunga wchodzi do Polski
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.04.2014 13:35

Do sprzedaży wchodzi pierwszy zakrzywiony telewizor Samsung Smart TV H8000. Zakrzywiony ekran najnowszego telewizora w połączeniu z obrazem o rozdzielczości Full HD (1920x1080) ma zapewnić realistyczne i szczegółowe doznania filmowe, także w 3D

Zakrzywiony ekran dostarcza niezwykłych doznań dzięki efektowi otaczającego widza obrazu, który zyskuje także głębi. Dodatkowo, zastosowana krzywizna zapobiega zniekształceniom obrazu, takim jak zmiany kontrastu i koloru na krawędziach ekranu.

Za obraz odpowiada technologia Clear Motion Rate (CMR), która sprawia, że dynamiczne sceny wyglądają bardzo wyraźnie i płynnie. Im wyższa wartość CMR, tym ostrzejszy obraz i mniejszy efekt rozmycia poruszających się obiektów –. w modelu H8000 CMR wynosi 1000 Hz.

Za odwzorowanie barw i detali oraz optymalnie dobrany kontrast odpowiada technologia Micro Dimming Ultimate. Dzieli ona wyświetlany obraz na 57. bloków, które są następnie analizowane. Na podstawie otrzymanych wyników telewizor dobiera najlepsze opcje podświetlenia swojej matrycy. Micro Dimming Ultimate poprawia kolory, kontrast oraz uwydatnia szczegóły.

Samsung H800. został wyposażony w znane rozwiązania z poprzednich serii urządzeń takie jak komendy głosowe, podwójny tuner DVB-T/C/S2 oraz funkcję S Recommendation. Wbudowana karta WiFi pozwoli także na skorzystanie z najnowszej edycji aplikacji Smart View - używając domowej sieci internetowej, będziemy mogli przesyłać strumieniowo sygnał telewizyjny na smartfon lub tablet, oraz zmienić urządzenie przenośne w pilota do telewizora. Urządzenie posiada także funkcje Gesture i Face Recognition Ready, odpowiadające za rozpoznawanie ruchów dłoni, palców a także twarzy.

Ceny:

65-cali: 15 699 PLN 55-cali: 10 199 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)