Zajfon: rozmawiaj darmo wzamian za reklamę

Zajfon: rozmawiaj darmo wzamian za reklamę

Zajfon: rozmawiaj darmo wzamian za reklamę
29.10.2010 12:13, aktualizacja: 29.10.2010 12:47

Zajfon, to witryna, która w zamian za obejrzenie reklamy, umożliwia użytkownikowi wykonanie darmowego połączenia telefonicznego lub wysłanie sms-a do ponad 30 krajów na całym świecie.

Zajfon.pl jest serwisem internetowym, który wykorzystuje technologię Web2Call, umożliwiającą transmisję głosu bezpośrednio poprzez stronę www. Użytkownik może całkowicie za darmo połączyć się telefonicznie z numerami stacjonarnymi i komórkowymi w ponad 3. krajach z całego świata. Do wykonania połączenia potrzebny jest wyłącznie komputer z dostępem do Internetu oraz słuchawki i mikrofon. Serwis oferuje także darmową bramkę SMS, która umożliwia wysyłanie wiadomości do wszystkich krajowych operatorów, a jej treść nie zawiera w sobie żadnych przekazów reklamowych. Pomysłodawcy postanowili ułatwić korzystanie użytkownikom z witryny Zajfon.pl, poprzez brak rejestracji oraz instalowania dodatkowego oprogramowania.

Platforma internetowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W ciągu trzech miesięcy funkcjonowania liczba unikalnych użytkowników przekroczyła 10. tys.
Korzystanie z witryny jest całkowicie bezpłatne, głównie dzięki reklamodawcom, którzy sponsorują połączenia i SMS-y w zamian za obejrzenie ich reklamy. W zależności od tego, z jakiej usługi użytkownik chce skorzystać, materiał reklamowy wyświetla się w trakcie rozmowy lub przed połączeniem. W obu przypadkach użytkownik potwierdza obejrzenie reklamy, klikając co jakiś czas w odpowiednie miejsce na bannerze reklamowym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)