Za 2 tygodnie MVNO inny niż wszystkie

Za 2 tygodnie MVNO inny niż wszystkie
Źródło zdjęć: © WP.PL

30.10.2007 17:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejny wirtualny operator komórkowy (MVNO) pojawi się na polskiej mapie mobilnych telekomów. Tym razem nie będzie to niespodzianka – MNI Telecom zapowiadał start jeszcze przed wakacjami.

Kolejny wirtualny operator komórkowy (MVNO) pojawi się na polskiej mapie mobilnych telekomów. Tym razem nie będzie to niespodzianka –. MNI Telecom zapowiadał start jeszcze przed wakacjami. Co prawda opóźnił się o 2 miesiące, ale teraz jego start już nie będzie przesuwany.

Oferta nowego operatora będzie się jednak różnić od działających już mBank mobile, myAvon i WPmobi. Przede wszystkim MNI posiada własną bazę abonentów telefonii stacjonarnej. To im w pierwszej kolejności zaoferuje mobilną ofertę. Podobnie jak …. innym operatorom, lub innym podmiotom, które będą chciały uruchomić usługi komórkowe. – My zaoferujemy im platformę, oraz możliwości techniczne. Nasi partnerzy będą z kolei współfinansować każdy taki projekt – powiedział Leszek Kułak, wiceprezes MNI. Dlatego nie będzie jednej marki – tak jak było dotąd w przypadku dotychczasowych MVNO, a może być ich kilka. W zależności od tego z jakim partnerem MNI będzie uruchamiać usługi.

MNI nie liczy tylko na abonentów, którzy chcą tylko rozmawiać i wysyłać SMS-y. Choć i tacy są mile widziani. Tym, czym chce przyciągnąć użytkowników będą treści multimedialne –. muzyka, gry, filmy, czy telewizja w komórce. Firma szacuje wartość tego rynku na 26 mln zł w skali miesiąca. Ceny za połączenia głosowe i SMS-y w sieci MNI nie zostały na razie ujawnione.

MNI będzie korzystać z prefiksu 0-786. Przede wszystkim proponuje taryfy pre-paid, ale w każdej chwili może udostępnić także usługi post paid. Operator liczy na zdobycie 500 tys. użytkowników w ciągu trzech lat.

MNI - podobnie jak myAvon i WPmobi –. będzie korzystać z sieci Orange.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)