Z TP taniej na wakacjach

Z TP taniej na wakacjach

Z TP taniej na wakacjach
03.07.2009 15:22, aktualizacja: 03.07.2009 15:56

Telekomunikacja Polska przygotowała na lato propozycje dla klientów, którzy wyjeżdżają na wakacje. Poland Direct, neofon czy karta telefoniczna pozwoli podczas wyjazdu tanio skontaktować się z bliskimi.

Na wakacje na drugim końcu świata można zabrać ze sobą numer stacjonarny. Neofon pozwala na bardzo tanie rozmowy (do 20. tys. klientów VoIP w TP bez opłat, na telefon stacjonarny 12 gr/min a na komórkę w Orange, Plus i Era 0,32gr/min) z bliskimi w Polsce. Rozmowy są rozliczane sekundowo, a TP nie pobiera opłat za rozpoczęcie połączenia. Wystarczy w salonie TP kupić za 5 zł starter neofonu na kartę, by otrzymać numer telefoniczny ważny 90 dni od aktywacji. Następnie zainstalować w laptopie komunikator lub skonfigurować telefon komórkowy i podłączyć się do Internetu w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki temu możemy dzwonić, a ponadto jesteśmy osiągalni pod polskim numerem w dowolnym miejscu na ziemi.

Znakomitą pomocą w nagłej sytuacji jest usługa poland direct. Pozwala ona na rozmowę z zagranicy na koszt osoby, do której chcemy zadzwonić w Polsce. By to zrobić wystarczy wybrać specjalny numer łączący z telefonistką w Polsce, która skontaktuje nas ze wskazaną osobą. Osoba odbierająca taką rozmowę płaci za czas jej trwania (co do sekundy) według taryfy z Polski do danego kraju oraz dodatkowo 1,2. zł z VAT za realizację połączenia. Informacja o numerach dostępowych z zagranicy dostępna jest na www.tp.pl/pd oraz pod numerem 19423.

Sieć 44 tys. automatów telefonicznych w czasie wakacji jest praktycznym uzupełnieniem dla telefonii stacjonarnej i komórkowej. W górskim schronisku czy na bałtyckiej plaży daje turystom możliwość kontaktu z rodziną i znajomymi. Kupując promocyjną kartę z 30 impulsami za 15 zł klient dostaje 10 dodatkowych impulsów, a w przypadku karty 60-impulsowej za 24 zł TP funduje 20 dodatkowych. Przydatną usługą, zwłaszcza dla dzieci na koloniach, jest możliwość przesłania SMS-a z żółtego automatu telefonicznego eXanto. Można też skorzystać z bardzo wygodnej usługi połączenia na koszt odbiorcy. Wystarczy wybrać numer 19 2222 i podać numer osoby, z którą chcemy rozmawiać. Szczegółowe informacje na temat wszystkich ofert znajdują się na www.tp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)