Z przymrużeniem oka: najwięksi nieudacznicy internetu

Z przymrużeniem oka: najwięksi nieudacznicy internetu

Z przymrużeniem oka: najwięksi nieudacznicy internetu
11.10.2013 13:41, aktualizacja: 11.10.2013 15:19

Internet dał nam powszechny dostęp do informacji, anonimowość i darmowe filmy w sieci. Wszystko to jednak blednie przy odkryciu jak wielu nieudaczników kryje się w zakamarkach sieci. Z codziennego zalewu filmów z najgorszymi sportowcami, muzykami czy zwierzętami, wybraliśmy kilka, które pokazują największe wpadki.

Internet dał nam powszechny dostęp do informacji, anonimowość i śmieszne filmy. Wszystko to jednak blednie przy odkryciu jak wielu nieudaczników kryje się w zakamarkach sieci. Z codziennego zalewu filmów z najgorszymi sportowcami, muzykami czy zwierzętami, wybraliśmy kilka, które pokazują największe wpadki.

Najgorszy karateka

Facet cel miał szczytny - przybliżyć dzieciom sztuki walki. Niestety, mógł najpierw trochę potrenować, zanim wyszedł ze swoimi umiejętnościami do ludzi.

_ Źródło: asapviralz / CC _

Najgorszy raper-sportowiec

Czy można wypaść gorzej niż karateka z poprzedniego wideo? Okazuje się, że tak. Wystarczy dodać odpowiednią muzykę, zdjąć złote łańcuchy i wskoczyć na bieżnię.

_ Źródło: dRaiLSoH / CC _

Najgorszy gitarzysta

Okazuje się, że również miłośnicy mocniejszej muzyki mogą ponieść spektakularną porażkę. Zanim postanowisz zostać gwiazdą rocka, upewnij się, że opanowałeś podstawowe sztuczki z gitarą... i nie mówimy tu o graniu "solówek" niczym Joe Satriani.

_ Źródło: BreakingNews56 / CC _

Najgorsze parkowanie

Myśleliście, że wasz sąsiad z bloku nie potrafi parkować. Po obejrzeniu wyczynów tego kierowcy, jeszcze będziecie dziękować losowi, że nie musicie z nim dzielić parkingu.

_ Źródło: That's cars crashh / CC _

Najgorszy reporter

Pamiętacie reportera, który zniszczył rekordową wieżę z klocków do gry "Jenga"? Najwyraźniej jego kolega pozazdrościł "sukcesu" i poszedł przeprowadzić wywiad z twórcą rzeźb z lodu. Wszystko było transmitowane na żywo.

_ Źródło: FacePalmFailWin / CC _

Najgorszy kot

Na koniec, by nie być posądzonym o piętnowanie jedynie ludzi, prezentujemy najgorszego kota świata. Mamy szczerą nadzieję, że zgodnie z powiedzeniem "spadł na cztery łapy".

_ Źródło: Funny Tumbler / CC _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)