Z grafiką na warsztat

29.02.2008 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach XI Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Video i Kinowego w Łodzi, zaplanowanych na 13-15 marca br., odbędą się warsztaty i prezentacje oprogramowania graficznego, zorganizowane przez firmę Corel.

Warsztaty poprowadzi Aleksy Pawluczuk, wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Tematyka prezentacji dotyczyć będzie możliwości i funkcji takich aplikacji jak Corel Paint Shop Pro Photo, Corel Painter, CorelDRAW Graphics Suite i Ulead VideoStudio.

Agenda warsztatów wygląda następująco:
13 marca ( godz. 16:00 - 17:00 ) - Corel Paint Shop Pro Photo,
14 marca ( godz. 16:00 - 17:00 ) - Ulead VideoStudio oraz Corel Painter,
15 marca ( godz. 13:30 - 14:30 ) - CorelDRAW Graphics Suite,

Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Video i Kinowego, znane też jako FILM VIDEO FOTO, odbędą się już po raz jedenasty. Impreza uznawana jest za jedno z najważniejszych i największych wydarzeń branżowych w Polsce. Jak co roku, zostaną zaprezentowane najnowsze urządzenia oraz akcesoria fotograficzne i filmowe. Odwiedzający będą mogli nie tylko obejrzeć nowości, ale także osobiście wypróbować sprzęt. Na tegorocznych targach nie zabraknie także prezentacji najnowszych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej i cyfrowej obróbki obrazu. Przewidziane są prezentacje sprzętu do druku wielkoformatowego.

Więcej informacji: FILM VIDEO FOTO 2008 - http://.pcworld.pl/news/138026/film.video.foto.2008.html

Strona firmy Corel - http://www.corel.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)