ycipk-481cox

YouTube wymierzył karę. Kontrowersyjny bloger już nie będzie ulubieńcem serwisu

YouTube na Twitterze zapowiedziało wczoraj, że ukarze Logana Paula za jego kontrowersyjne nagranie umieszczone na serwisie. Internauci nie spodziewali się tak szybkiej reakcji, po tym jak przez osiem dni milczeli w tej sprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Popularny YouTuber poniesie karę
Popularny YouTuber poniesie karę (youtube.com)
ycipk-481cox

Dla Logana to może być koniec z YouTubem. W rozmowie z serwisem Polygon, przedstawiciel YouTube informuje, że Logan Paul zostanie usunięty ze specjalnego programu "Google Preffered". Oferuje firmom reklamowanie swoich produktów na 5 proc. z najpopularniejszych treści serwisu, oglądanych przez osoby w wieku 18-34 lat.

To nie koniec konsekwencji. Firma planowała powstanie filmu YouTube Red, którego gwiazdą miał być właśnie Logan Paul. "The Thinning: New World Order", miał być kontynuacją ekranizacji YouTube Red, "The Thinning". W pierwszej części Logan również był głównym bohaterem.

ycipk-481cox

Paul nie jest pierwszym ukaranym w ten sposób wideoblogerem. W Lutym 2017 roku PewDiePie opublikował film zawierający antysemickie treści. YouTube wtedy anulował kontynuacje jego filmu z serii YouTube Red "Scared PewDiePie". Od początku sprawy Logana, PewDiePie powtarzał, że jeśli Paul pozostanie bezkarny, będzie domagał się zezwolenia na wydanie drugiego sezonu swojego programu.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-481cox

ycipk-481cox
ycipk-481cox