Trwa ładowanie...
d14l8yn

YouTube wymierzył karę. Kontrowersyjny bloger już nie będzie ulubieńcem serwisu

YouTube na Twitterze zapowiedziało wczoraj, że ukarze Logana Paula za jego kontrowersyjne nagranie umieszczone na serwisie. Internauci nie spodziewali się tak szybkiej reakcji, po tym jak przez osiem dni milczeli w tej sprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Popularny YouTuber poniesie karę
Popularny YouTuber poniesie karę (youtube.com)
d14l8yn

Dla Logana to może być koniec z YouTubem. W rozmowie z serwisem Polygon, przedstawiciel YouTube informuje, że Logan Paul zostanie usunięty ze specjalnego programu "Google Preffered". Oferuje firmom reklamowanie swoich produktów na 5 proc. z najpopularniejszych treści serwisu, oglądanych przez osoby w wieku 18-34 lat.

To nie koniec konsekwencji. Firma planowała powstanie filmu YouTube Red, którego gwiazdą miał być właśnie Logan Paul. "The Thinning: New World Order", miał być kontynuacją ekranizacji YouTube Red, "The Thinning". W pierwszej części Logan również był głównym bohaterem.

d14l8yn

Paul nie jest pierwszym ukaranym w ten sposób wideoblogerem. W Lutym 2017 roku PewDiePie opublikował film zawierający antysemickie treści. YouTube wtedy anulował kontynuacje jego filmu z serii YouTube Red "Scared PewDiePie". Od początku sprawy Logana, PewDiePie powtarzał, że jeśli Paul pozostanie bezkarny, będzie domagał się zezwolenia na wydanie drugiego sezonu swojego programu.

d14l8yn

Podziel się opinią

Share

d14l8yn

d14l8yn
Więcej tematów