YouTube Go - oficjalna aplikacja z opcją pobierania filmów

YouTube Go - oficjalna aplikacja z opcją pobierania filmów
Źródło zdjęć: © google.com

10.02.2017 14:22, aktual.: 11.02.2017 09:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W nowej wersji aplikacji YouTube Go znajdziemy jedną bardzo przydatną funkcją. Pozwala na pobieranie filmów na telefon.

Choć najnowsza wersja aplikacji YouTube Go jest dostępna na razie w wersji beta, to już wdrożono jej najbardziej oczekiwaną funkcję. Chodzi oczywiście o możliwość zapisywania na urządzeniu – zarówno w jego podręcznej pamięci jak i na karcie microSD – filmów pobranych przez WiFi. Dzięki temu nie będzie potrzeby nadwyrężania pakietu danych komórkowych.

Pobierając betę aplikacji YouTube Go otrzymujemy program nieco przypominający zwykłą aplikację YouTube. Jednak ma jedna zasdnicza różnicę – przy otwieraniu filmu program zapyta nas czy nie chcemy go pobrać do pamięci urządzenia. Wersja testowa daje nam wybór między rozdzielczością basic (144p) oraz standard (360p). Mało? Cóż, YouTube Go powstało z myślą o rynkach rozwijających się, takie jak Indie czy Afryka, więc nie ma się co dziwić, że apka ma mniejsze możliwości.

Rozdzielczość to nie jedyne ograniczenie, jakie posiada YouTube Go. Z nasze punktu widzenia najgorszy jest fakt, ze nie jest brak HD, ale w ogóle brak aplikacji YouTube Go w sklepie Google Play. Oczywiście jako, że świat nie lubi próżni, to już jest dostępny plik APK w serwisie APKMirror.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)