Xbox Game Pass Ultimate – jak aktywować lub zaktualizować swoją subskrypcję

Xbox Game Pass Ultimate – jak aktywować lub zaktualizować swoją subskrypcję

Xbox Game Pass Ultimate – jak aktywować lub zaktualizować swoją subskrypcję
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.06.2019 14:15

Na konferencji E3 2019 Microsoft zapowiedział nową usługę Xbox Game Pass Ultimate, która połączy wszystkie dotychczasowe abonamenty: Xbox Game Pass na konsolę, Xbox Live Gold oraz nowy Xbox Game Pass na PC. Odpowiadamy na wszystkie najważniejsze pytania dotyczące nowego typu subskrypcji.

Xbox Game Pass Ultimate to usługa, która łączy w jedno wszystkie dotychczasowe subskrypcje Microsoftu skierowane dla graczy. W ramach Xbox Game Pass Ultimate będziemy mogli czerpać korzyści wynikające z Xbox Live Gold oraz uzyskamy dostęp do ponad 100 gier dostępnych na konsole Xbox oraz na PC. Biblioteka gier dostępnych w ramach abonamentu będzie się cały czas powiększać.

Xbox Game Pass Ultimate – jak aktywować?

Aby aktywować Xbox Game Pass Ultimate należy zalogować się na swoje konto Microsot, wejść do zakładki "Store" i "Konto", a następnie przejść na stronę subskrypcji Xbox Game Pass. Tak samo możemy wejść na stronę subskrypcji z naszej konsoli Xbox One.
Na podanej stronie będziemy mieli do wybory trzy wariantu subskrypcji, z których wybieramy plan, który najbardziej nam odpowiada:

  • Xbox Game Pass Ultimate (w skład którego wchodzi Xbox Game Pass na konsolę i PC oraz z Xbox Live Gold, a także grę "Gears 5: Ultimate Edition" dostępną w dniu premiery) za 54,99 zł/miesięcznie
  • Xbox Game Pass na komputery za 40 zł/miesięcznie (promocyjna cena wersji beta – 18,99 zł)
  • Xbox Game Pass na konsolę za 40 zł/miesięcznie

Pierwszy miesiąc Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Game Pass na PC możemy testować w promocyjnej cenie 4 zł.

Aktualizacja Xbox Game Pass lub Xbox Live Gold

Jeżeli jesteśmy już użytkownikami Xbox Game Pass lub Xbox Live Gold bądź obu tych subskrypcji to możemy przekształcić nasz plan na Xbox Game Pass Ultimate – wystarczy dołączyć do nowego plany subskrypcji, tak jak opisaliśmy powyżej. W takim wypadku nadpłacona kwota będzie rozłożona na kolejne miesiące, umożliwiając dłuższe korzystanie z Xbox Game Pass Ultimate (maksymalnie o 36 miesięcy).

Obraz
© Materiały prasowe

Jak anulować subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate

W dowolnym momencie możemy anulować subskrypcję. W tym celu wystarczy zalogować się na stronę Microsoft i z menu "Konto" wybrać" Płatności i rozliczenia"; następnie klikamy w odpowiednią opcję abonamentu i wybieramy "Anuluj". Będzie dostępna opcja zakończenia subskrypcji w dniu jej wygaśnięcia lub natychmiastowego zakończenia subskrypcji i zwrotu środków w wysokości kwoty zapłaconej wyłącznie za subskrypcję Ultimate.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)