Wzmacniacz sygnału Wi‑Fi od TP‑Link

Wzmacniacz sygnału Wi-Fi od TP-Link
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.07.2014 14:17, aktual.: 22.07.2014 14:52

Nie zawsze możemy liczyć na silny sygnał oraz stabilne połączenie z Internetem, co związane jest ze słabym zasięgiem sieci Wi-Fi. Najprostszym i najszybszym rozwiązaniem tego problemu jest zakup wzmacniacza sieciowego.

Najnowszą propozycją TP-LINK jest model TL-WA860RE, którego atutem są dwie zewnętrzne anteny mające zapewnić lepsze rozszerzenie zasięgu sieci oraz wzmocnienie siły sygnału. Model ten jest w pełni zgodny ze standardem IEEE 802.11. i umożliwia przesyłanie danych z maksymalną prędkością do 300 Mb/s.

Wzmacniacz wystarczy umieścić w standardowym gniazdku elektrycznym a następnie skonfigurować ręcznie lub automatycznie (obsługa standardu WPS) połączenie z siecią Wi-Fi. Urządzenie dzięki wbudowanemu gniazdku, nie blokuje dostępu do sieci eklektycznej. Dodatkowym plusem produktu TP-LINK jest zintegrowany port Ethernet, który pozwala na podłączenie do sieci bezprzewodowej urządzeń nie wyposażonych w karty Wi-Fi, takich jak telewizory, odtwarzacze Blu-ray, konsole do gier czy dekodery telewizji cyfrowej.

TL-WA860RE oferuje również przydatną funkcję zapamiętywania profili, dzięki której możliwe jest bezproblemowe korzystanie ze urządzenia w różnych lokalizacjach, np. w domu i biurze. Ponadto, na obudowie wzmacniacza umieszczono specjalne diody LED, obrazujące siłę sygnału sieci bezprzewodowej. Rozwiązanie takie pomaga w określeniu optymalnej lokalizacji umożliwiającej maksymalne rozszerzenie sieci Wi-Fi.

*Cena: 170 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (116)