Wysłał 120 obraźliwych SMS‑ów i zostanie ukarany

Wysłał 120 obraźliwych SMS-ów i zostanie ukarany
Źródło zdjęć: © Jupiterimages

07.03.2009 13:00, aktual.: 09.03.2009 11:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nieodpowiedzialne korzystanie z telefonu komórkowego może mieć przykre konsekwencje. Przekonał się o tym 50-letni Andrzej Ż., który wysłał do swej byłej partnerki ponad 120 obraźliwych SMS-ów. Sprawą zajęła się policja, co w konsekwencji doprowadziło do postawienia zarzutu związanego ze złośliwym niepokojeniem znajomej.

Obraz

Komenda Stołeczna Policji poinformowała o przedstawieniu zarzutów mężczyźnie, który w nieodpowiedzialny sposób korzystał z telefonu komórkowego. 50-letni Andrzej Ż. poznał ponad rok temu kobietę, u której po kilku miesiącach znajomości zamieszkał. Partnerka po pewnym czasie zorientowała się, że nadużywa on alkoholu i nakazała mu opuszczenie mieszkania. Rozczarowany mężczyzna nie mógł pogodzić się z utratą ukochanej, więc postanowił uprzykrzyć jej życie. Przez kilkanaście dni wysyłał do niej o różnych porach dnia i nocy obraźliwe SMS-y.

Kobieta podejmowała próby skontaktowania się z Andrzejem Ż. i nakłonienia go do zaprzestania tego typu działań. Nie przyniosło to jednak żadnego rezultatu. Uwzględniając fakt, iż otrzymała ponad 120 obraźliwych komunikatów zdecydowała się powiadomić policję. W efekcie 50-latkowi został postawiony zarzut związany ze złośliwym niepokojeniem znajomej. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu i według zapewnień policji wkrótce poniesie karę za swoje postępowanie.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (100)