Wygodny uchwyt z ładowarką do najnowszych Lumii

Wygodny uchwyt z ładowarką do najnowszych Lumii

Wygodny uchwyt z ładowarką do najnowszych Lumii
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.07.2013 10:25, aktualizacja: 21.06.2016 13:16

Dla wszystkich tych, którzy podczas wakacyjnych podróży chcą komfortowo korzystać z nawigacji w Nokia Lumia 920, Lumia 820 i Lumia 720 pojawiło się ciekawe rozwiązanie. Na półki sklepowe właśnie trafia uchwyt samochodowy do ładowania bezprzewodowego Nokia CR-200.

*Dla wszystkich tych, którzy podczas wakacyjnych podróży chcą komfortowo korzystać z nawigacji w Nokia Lumia 920, Lumia 820 i Lumia 720 pojawiło się ciekawe rozwiązanie. Na półki sklepowe właśnie trafia uchwyt samochodowy do ładowania bezprzewodowego Nokia CR-200. *

Energia przekazywana jest dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej, umożliwiając bezprzewodowe ładowanie smartfonów Nokia Lumia zgodnych z uniwersalnym standardem Qi. Wystarczy włożyć telefon do uchwytu, a on od razu zacznie się ładować.

Urządzenie można przymocować do szyby lub deski rozdzielczej w samochodzie dzięki specjalnej dźwigni. Uchwyt obraca się o 36. stopni, umożliwiając wybór odpowiedniego trybu wyświetlania w telefonie - zarówno pionowego, jak i poziomego. Ponadto ładowarka uchwytu jest wyposażona w dodatkowy port USB, który umożliwia podłączanie i jednoczesne ładowanie kolejnego urządzenia.

Co więcej, dotknięcie telefonem logo NFC na uchwycie samochodowym uruchamia aplikację Car App. Jest to praktyczna aplikacja dla kierowców, która przedstawia informacje o godzinie, poziomie naładowania baterii oraz udostępnia skróty do trzech wybranych aplikacji.

Cena: 289 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)