Wrocław. Śmiertelny wypadek na Legnickiej. Mężczyzna jechał hulajnogą

Wrocław. Śmiertelny wypadek na Legnickiej. Mężczyzna jechał hulajnogą
Źródło zdjęć: © iStock.com | Jittawit Tachakanjanapong

12.09.2019 12:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

We Wrocławiu doszło do tragicznego wypadku z udziałem użytkownika hulajnogi elektrycznej. Tuż przed godziną 10 na wysokości ul. Niedźwiedziej i Legnickiej, młody mężczyzna jadący hulajnogą zderzył się z samochodem. Niestety, poniósł śmierć na miejscu.

Wypadek z udziałem użytkownika hulajnogi elektrycznej. Do tragicznego zdarzenia doszło przed godziną 10 niedaleko przejścia dla pieszych przy ul. Legnickiej. Kierowca samochodu osobowego śmiertelnie potrącił 25-letniego mężczyznę.

Jak informuje "Gazeta Wrocławska" świadkowie wydarzenia stwierdzili, że użytkownik hulajnogi elektrycznej wjechał na ulicę przy czerwonym świetle. Kierowca Subaru jechał ze zbyt dużą prędkością, aby młody mężczyzna miał szansę przeżyć. Siła zderzenia była tak duża, że elementy hulajnogi porozrzucane zostały w promieniu kilkudziesięciu metrów.

Na miejscu pracuje policja, która bada okoliczności zdarzenia. Służby nie zdradzają na razie płci, ani wieku kierowcy. Wiadomo, że osoba prowadząca auto została już przebadana alkomatem i była trzeźwa. Oficer prasowy wrocławskiej policji asp. szt. Łukasz Dutkowiak poinformował, że czwartkowe zdarzenie jest pierwszym śmiertelnym wypadkiem z udziałem hulajnogi na terenie województwa.

W rejonie miejsca, w którym doszło do tragedia tworzą się korki. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet do godz. 14:00.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także