"Wrath: of Aeon Ruin". Nowa strzelanka twórców "Duke Nukem 3D"

"Wrath: of Aeon Ruin". Nowa strzelanka twórców "Duke Nukem 3D"

"Wrath: of Aeon Ruin". Nowa strzelanka twórców "Duke Nukem 3D"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Bolesław Breczko
18.04.2019 14:48

Studio 3D Realm, które stworzyło takie legendarne tytuły jak "Duke Nukem 3D", "Wolftenstein" czy "Pain Killer" opublikowało 20-minutowe wideo z najnowszej gry. "Wrath: Aeon of Ruin" przypadnie do gustu miłośnikom "oldschoolowych" strzelanek FPS.

"Wrath: Aeon of Ruin" to nowa gra legendarnego studia 3D Realms,które w latach '90 ukształtowało branżę gier wideo i zdominowało kategorię FPS, czyli First Person Shooter (strzelanka pierwszoosobowa - pol.) Teraz 3D Realm powraca z nowym tytułem nawiązującym do złotych lat studia i klasyki gatunku.

Nowa gra twórców "Duke Nukem"

"Wrath: Aeon of Ruin" czerpie garściami z takich gier jak "Doom", "Quake" czy "Unreal". Próżno tu szukać rozbudowanej fabuły, bogatych postaci czy skrupulatnie pisanych dialogów. Nie, w "Wrath: Aeon of Ruin" będą sie liczyć szybkie palce i celne oko. Twórcy szykują dziewięć unikalnych broni i piekielny poziom trudności.

3D Realms wraca do gry

"Wrath: Aeon of Ruin" to powrót to czasów, gdy najlepszą rozrywką było rozwalanie hord potworów/demonów/nazistów (niepotrzebne skreślić), a napakowana adrenaliną akcja była jedynym elementem gry. Oczekujący na "Wrath: Aeon of Ruin" muszą póki co uzbroić się w cierpliwość bo gra wychodzi dopiero latem 2019 (nie uwzględniając nieplanowanych obsunięć). W międzyczasie można kolejny raz wrócić do podobnego w założeniach nowego "Dooma". Demony same się nie zgładzą!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)