WOŚP: 20 tysięcy zł za numer Gadu-Gadu

WOŚP: 20 tysięcy zł za numer Gadu-Gadu

WOŚP: 20 tysięcy zł za numer Gadu-Gadu
Źródło zdjęć: © PAP
03.01.2009 16:02, aktualizacja: 09.01.2009 14:27

Jeszcze tylko przez tydzień można wziąć udział w specjalnej aukcji numeru GG:17 należącego do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już teraz jest on wart ponad 20 tys. złotych.

Obraz

Do 11 stycznia w serwisie Allegro będzie można wylicytować numer GG: 17. Organizatorzy aukcji już mają powód do radości - wartość numeru jest w tej chwili znacznie wyższa od kwoty wylicytowanej rok temu za numer GG:16. A to jeszcze nie koniec aukcji.

W tym roku producent komunikatora internetowego Gadu-Gadu wystawił na orkiestrowej aukcji specjalny numer GG:17. Jest to nawiązanie do XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 11 stycznia.

_ "W każdym roku szukamy coraz to nowszych metod zbierania pieniędzy. Pomagają nam zawsze nasi przyjaciele, ale i wciąż zgłaszają się nowe osoby. Właściciele Gadu-Gadu już po raz kolejny pomagają nam w zbiórce. Jednak obecny rekord jest wyjątkowo imponujący, a przecież to jeszcze nie koniec aukcji" _ - mówi Paulina Zielińska z zespołu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku za numer GG:16 zapłacono 13,9 tys. zotych. Podczas XV Finału WOŚP w 2007 r. aukcja zakończyła się na kwocie 5799 zł, zaś rok wcześniej, gdy Orkiestra grała po raz czternasty, było to 2025 zł.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na badania umożliwiające wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)