Trwa ładowanie...

Worldwide Developers Conference: zobacz, czego spodziewać się po konferencji Apple

WWDC 2018 odbędzie się 4 czerwca. Podczas wydarzenia Apple będzie miało swoją konferencję. Czego możemy się spodziewać?

Share
Worldwide Developers Conference: zobacz, czego spodziewać się po konferencji Apple
Źródło: Pixabay.com
d1tasqi

Co nieco na ten temat zdradziła już Siri. Czyli wirtualny asystent od Apple. Siri uważa, że na konferencji Apple zaprezentuje… jej nowy głos. Na WWDC 2018 gigant rzekomo pochwali się też rozwiniętą inteligencją Siri - asystentka ma być mądrzejsza. Sztuczna inteligencja od Apple'a zasugerowała też premierę nowej wersji HomePod, czyli głośnika.

Osoby czekające na zapowiedź nowych, dużych urządzeń, mogą się jednak rozczarować. Według Marka Gurmana Apple na razie nie pokaże nowych Maków. Wprawdzie plotkuje się o tanim następcy MacBooka Air, ale na zapowiedź przyjdzie nam jeszcze poczekać. Wśród oczekiwanych, acz wątpliwych sprzętów, wymienia się też iPhone'a SE 2.

Nowością mogą być nowe wersje OS-ów Apple - w tym przede wszystkim iOS 12, o którym już dawno się mówi. Od systemu możemy oczekiwać większej stabilności, uniwersalnych aplikacji działających zarówno na iPhone'ach i iPadach, jak i na komputerach Mac, udoskonaleń FaceTime'a. Możliwe, że Apple szykuje też nowy wygląd systemu - wszak od ostatniej dużej zmiany designu iOS-u wkrótce minie 5 lat.

Przewiduje się, że Apple ujawni funkcję Digital Health, która dokładnie pokaże, ile czasu przeznaczamy na programy. Ma to być ostrzeżenie, by nie korzystać z urządzeń zbyt długo. Możliwe, że Apple powie coś na temat rozszerzonej rzeczywistości.

d1tasqi

Podziel się opinią

Share
d1tasqi
d1tasqi
Więcej tematów