ycipk-qwztel

Właśnie wjechali do Polski. W Stanach Zjednoczonych ich hulajnogi mają problem z bezpieczeństwem

Elektryczne hulajnogi, które można wypożyczać na minuty, mogą stanowić zagrożenie. I wcale nie chodzi tu o pędzących użytkowników. W Stanach Zjednoczonych Lime miało problemy z przegrzewającymi się bateriami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elektryczne hulajnogi mogły stanowić zagrożenie
Elektryczne hulajnogi mogły stanowić zagrożenie (Lime)
ycipk-qwztel

Już nie tylko smartfony cierpią na przegrzewające się baterie. Problem dotyka też elektrycznych hulajnóg. W Stanach Zjednoczonych firma Lime, która niedawno weszła ze swoimi pojazdami do Polski, musiała wycofać niektóre modele. Powodem były baterie, które się przegrzewały i mogły doprowadzić nawet do wybuchu.

Na swoim blogu Lime zaznacza, że problem dotyczył jedynie 0,01 proc. wszystkich pojazdów. Wadliwe modele Segway Ninebot - co ciekawe, pojazdy tego producenta kursują także w Polsce - były wyłączone z eksploatacji. Jednak na wszelki wypadek hulajnogi mogą być ładowane tylko na stacjach, a nie samodzielnie przez użytkowników w ich domach.

ycipk-qwztel

Elektryczne hulajnogi wypożyczane na minuty zdobywają coraz większą popularność na świecie. Są już dostępne również w Polsce: we Wrocławiu i Warszawie. Zainteresowanie pojazdami wcale nas nie dziwi, biorąc pod uwagę fakt, że elektryczne hulajnogi odkrywają potencjał czegoś, co kiedyś było tylko zabawką dla dzieci.

Polub WP Tech
ycipk-qwztel
ycipk-qwztel
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-qwztel