Wirtualna Polska bardziej społecznościowa

Wirtualna Polska bardziej społecznościowa

Wirtualna Polska bardziej społecznościowa
Źródło zdjęć: © WP.PL
14.03.2012 13:31, aktualizacja: 14.03.2012 15:19

Portal WP.PL udostępnił użytkownikom aplikację, która integruje serwis wiadomosci.wp.pl z Facebookiem i pozwala na łatwe dzielenie się artykułami.

Wirtualna Polska zintegrowała swój najważniejszy serwis informacyjny - wiadomosci.wp.pl - z Facebookiem. Dzięki nowej aplikacji - Informacje WP.PL - użytkownicy portalu społecznościowego Marka Zuckerberga mogą teraz w bardzo łatwy sposób dzielić się ze znajomymi artykułami pochodzącymi z największej platformy informacyjnej WP.PL.

_ Social media zaczynają pełnić coraz ważniejszą rolę w budowaniu zasięgu oraz rozwoju serwisów Wirtualnej Polski. Ostatnie zmiany, które wprowadził Facebook pozwoliły nam iść o krok dalej i nie tylko zdynamizować rozprzestrzenianie się informacji, ale również nadać im charakter osobisty. Teraz każdy z nas może w łatwy sposób, wspólnie ze znajomymi przeglądać artykuły pochodzące z najważniejszej platformy informacyjnej WP.PL _ - Grzegorz Tomasiak, Prezes Zarządu Wirtualnej Polski.

WP.PL udostępniło aplikację, dzięki której użytkownicy serwisu wiadomosci.wp.pl zyskali możliwość wygodnego dzielenia się na Facebooku artykułami. Narzędzie pozwala również zobaczyć, jakie materiały z Wirtualnej Polski zainteresowały ich znajomych i na bieżąco je komentować. Internauci mają teraz też łatwy dostęp do wszystkich tekstów z witryny wiadomosci.wp.pl, które ostatnio przeczytali.

_ Chcemy być z naszymi treściami tam, gdzie jest internauta, staramy się więc jak najlepiej wykorzystać możliwości, które dają nam serwisy społecznościowe, m.in. Facebook. Ważne jest dla nas przy tym budowanie głębszych relacji z użytkownikami, ich zaangażowanie i rzeczywiste interakcje z produktami portalu. Stale dopasowujemy naszą strategię w obszarze SM do zmian zachodzących na rynku _ - wyjaśnia Filip Cieślak, Specjalista ds. Marketingu Społecznościowego w Wirtualnej Polsce. _ Oddajemy użytkownikom nową aplikację, która integruje serwis wiadomosci.wp.pl z Facebookiem. Jeśli rozwiązanie się sprawdzi, a na to liczymy, zaimplementujemy je w kolejnych witrynach WP.PL _

Nowa aplikacja Wirtualnej Polski pozwala na jednoczesne przeglądanie artykułów wraz ze znajomymi w social mediach i na stronach serwisu informacyjnego. _ Dołożyliśmy wszelkich starań, aby internauci, używając naszej aplikacji, czuli się w pełni bezpiecznie. Użytkownik wiadomosci.wp.pl oraz aplikacji na Facebooku może w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć usługę informowania innych o swoich aktywnościach. Ma też pełną kontrolę nad tym co i komu udostępnia. By dowiedzieć się, jak działa aplikacja oraz co zrobić, by z niej w pełni korzystać wystarczy obejrzeć film instruktażowy, przygotowany przez nas z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych rozwiązaniem _ - mówi Andrzej Sawoniewicz, Koordynator Projektu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)