Windows Vista (RED) w wersji pudełkowej

Windows Vista (RED) w wersji pudełkowej

08.12.2008 15:31, aktual.: 08.12.2008 16:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na początku roku Microsoft przystąpił do akcji Product RED oferując system operacyjny Windows Ultimate w specjalnej wersji. Część zarobionych z jej sprzedaży pieniędzy przeznaczana była na walkę z chorobami w Afryce. Do tej pory produkt giganta z Redmond rozprowadzany był jedynie razem z komputerami firmy Dell.

Produkt RED to specjalna akcja w której część zysków producentów ze sprzedaży sprzętu i oprogramowania przeznaczana jest na cele charytatywne (walka z chorobami w Afryce). Microsoft na początku tego roku dołączył do akcji z jednym ze swoich produktów ( Windows Vista Ultimate ). Niestety, do tej pory system rozpowszechniany był jedynie z nowymi komputerami firmy Dell.

Od 15 grudnia Windows Vista (RED) będzie dostępny w specjalnej edycji pudełkowej. Produkt można już nabyć w sklepie Amazon w systemie przedsprzedaży. Klienci, którzy zdecydują się na zakup otrzymają nowy system operacyjny w dniu premiery.

Windows Vista (RED) kosztuje około 220 dolarów amerykańskich. Produkt różni się od zwykłej wersji jedynie kilkoma szczegółami (kilka tematycznych tapet, wygaszacz ekranu oraz inny wygląd bocznego paska).

Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy na oficjalną stronę systemu Windows Vista (RED).

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)