Windows phone w pigułce

Windows phone w pigułce

Windows phone w pigułce
09.10.2009 11:51, aktualizacja: 09.10.2009 12:02

Jak pisaliśmy wczoraj, na całym świecie można już stać się posiadaczem najnowszego produktu Mircorostu: Windows phone. Dziś przedstawiamy garść informacji, co można znaleźć w najnowszym systemie operacyjnym dla telefonów komórkowych.

Jak pisaliśmy wcześniej, na całym świecie można już stać się posiadaczem najnowszego produktu Mircorostu: Windows phone. Dziś przedstawiamy garść informacji, co można znaleźć w najnowszym systemie operacyjnym dla telefonów komórkowych.

Bądź w kontakcie i dzwoń

 Windows phone jest wyposażony w szeroką gamę programów do utrzymywania kontaktów z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami.
 Windows Live ułatwia kontaktowanie się z ludźmi – wszystkie kontakty znajdują się w jednym miejscu. Umożliwia także dostęp do usług Windows Live Home, People, Photos i Hotmail z poziomu Twojego telefonu.
Microsoft Outlook Mobile zapewnia dostęp do wiadomości e-mail, kalendarza i kontaktów, a także dostęp do funkcji programu Outlook znanych z komputera PC.
 W Windows phone poczta Windows Live Hotmail aktualizuje się automatycznie, bez konieczności logowania i odświeżania listy wiadomości.

Obraz

 Windows Live umożliwia łatwe przeglądanie kontaktów, oraz nawiązywanie połączeń i wysyłnie wiadomości e-mail, komunikatów internetowych lub SMS-ów jednym kliknięciem.
 Szybkie sprawdzanie kont pocztowych jak Windows Live Hotmail , Yahoo!, Gmail, Outlook Mobile i innych.
 Synchronizacja kontaktów, poczty e-mail i kalendarza między komputerem PC a telefonem bez dodatkowego oprogramowania. Możliwość zdalnego ustawiania powiadomień typu „poza biurem”.
 Klient Windows Live Messenger z możliwością udostępniania zdjęć czy prowadzenia czatów wideo –. także z użytkownikami usługi Xbox Live.

Obraz

 Prosty dostęp do serwisów społecznościowych.
 Windows Live pozwala na łatwy dostęp do serwisów społecznościowych w jednym miejscu, bez względu, czy jest to Twitter, Facebook, czy też MySpace.

. Ile z Windows w Windows phone?

Windows phone daje możliwość wykonywania wszystkich zadania za pomocą oprogramowania znanego z komputera PC.

 Kopie zapasowe danych i łączność z komputerem Windows oraz siecią Web.
 Windows phone można aktualizować za pomocą bezpłatnej usługi Microsoft My Phone, która kopiuje kontakty, kalendarze, zdjęcia, muzykę i wiadomości tekstowe na chronione hasłem konto sieci Web, do którego można uzyskać dostęp z dowolnego komputera podłączonego do Internetu.

Obraz

 Microsoft My Phone pozwala wysłać z komputera PC personalizowaną wiadomość z instrukcjami dotyczącymi zwrotu telefonu, jeśli go zgubisz. (Usługa wymaga jednorazowej opłaty)
 My Phone synchronizuje zawartość telefonu - zdjęcia, muzykę, kontakty, kalendarz i wiadomości tekstowe - z kontem sieci Web, tak aby możliwe było ich przeglądanie, organizowanie, przeszukiwanie i pobieranie za pomocą dowolnego komputera podłączonego do Internetu.
 Windows phone oferuje mobilne wersje Windows, Windows Live, Microsoft Office, Windows Internet Explorer oraz Windows Media Player - znane, łatwe w obsłudze i zgodne z komputerami PC działającymi pod kontrolą Windows.

Obraz

 Windows phone to także dobre narzędzie do słuchania muzyki, grania i odtwarzania wideo, a nawet oglądania programów telewizyjnych, które zostały zarejestrowane w komputerze PC za pomocą programu Windows Media Center.
 Internet Explorer Mobile i wbudowany moduł Adobe Flash Lite zapewniają dostęp do większości usług internetowych, z których korzystamy w komputerze: np. oglądanie wideo na YouTube.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)