Windows Phone 8: premiera 5 września

Windows Phone 8: premiera 5 września17.08.2012 12:30
Windows Phone 8: premiera 5 września
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl

Nokia postawiła wszystko na jedną kartę. Karta ta nazywa się Windows Phone i, choć Finom udało się osiągnąć pewne sukcesy, błędów z przeszłości nie da się naprawić przy pomocy jednego smartfona. Ani nawet przy pomocy całej linii tych urządzeń z Windows Phone. Nokia musi stać się „apostołem” tego systemu. Właściwie już jest – na 5 września Microsoft oraz Nokia zwołały wspólną konferencję prasową.

Potwierdziły się plotki, co do daty premiery, najwyraźniej jednak zaplanowano ją w innym miejscu. Konferencja odbędzie się bowiem w Nowym Jorku i można spodziewać się, że zostaną na niej zaprezentowane pierwsze urządzenia z Windows Phone 8. Termin nie jest przypadkowy – 12 września Apple ma zaprezentować nowego iPhone’a, Nokia na pewno nie miałaby powodów do narzekań, jeśli udałoby się im na tyle zadziwić użytkowników, by ci zrezygnowali z kupna nowej wersji smartfona z jabłuszkiem. Nie, żeby było to bardzo prawdopodobne, ale spróbować nie zaszkodzi.

Jeśli chodzi o same urządzenia, którymi prawdopodobnie chwalić się będzie Nokia, jesteśmy zdani jedynie na plotki. Czy będzie wśród nich smartfon o przekątnej ekranu 4,3 cala, którego zdjęcie wyciekło niedawno do sieci? Zobaczymy. Na szczęście do września nie pozostało dużo czasu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)