Windows Mobile 6.5 w lutym

Windows Mobile 6.5 w lutym20.01.2009 13:13
Windows Mobile 6.5 w lutym

Dziś pisaliśmy, iż podczas konferencji Mobile World Congress ( MWC ) Microsoft zamierza udostępnić zestaw usług stanowiących alternatywę dla MobileMe Apple'a. Okazuje się, że to nie wszystko co Redmond szykuje dla nas w Barcelonie - Microsoft zaprezentuje tam również system Windows Mobile 6.5.

Dziś pisaliśmy, iż podczas konferencji Mobile World Congress (MWC) Microsoft zamierza udostępnić zestaw usług stanowiących alternatywę dla MobileMe Apple'a. Okazuje się, że to nie wszystko co Redmond szykuje dla nas w Barcelonie - Microsoft zaprezentuje tam również system Windows Mobile 6.5.

288769348175411347
Źródło zdjęć: © (fot. IDG)

Niestety nie wiadomo co dokładnie szykuje Redmond w wydaniu 6.5 mobilnych "okien". Na kilku screenach, które wyciekły już do Sieci, widać pewne zmiany w interfejsie systemu.

Być może zestaw usług, które Microsoft upubliczni także za miesiąc będzie wymagać aktualizacji Windows Mobile do nowszej wersji. Możliwe jest także, iż w samym systemie zaimplementowanych zostanie kilka rozwiązań ułatwiających korzystanie z niego z poziomu telefonu.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)