Windows Mobile 6.5 w lutym

Windows Mobile 6.5 w lutym

Windows Mobile 6.5 w lutym
20.01.2009 13:13, aktualizacja: 20.01.2009 13:37

Dziś pisaliśmy, iż podczas konferencji Mobile World Congress ( MWC ) Microsoft zamierza udostępnić zestaw usług stanowiących alternatywę dla MobileMe Apple'a. Okazuje się, że to nie wszystko co Redmond szykuje dla nas w Barcelonie - Microsoft zaprezentuje tam również system Windows Mobile 6.5.

Dziś pisaliśmy, iż podczas konferencji Mobile World Congress (MWC) Microsoft zamierza udostępnić zestaw usług stanowiących alternatywę dla MobileMe Apple'a. Okazuje się, że to nie wszystko co Redmond szykuje dla nas w Barcelonie - Microsoft zaprezentuje tam również system Windows Mobile 6.5.

Obraz
© (fot. IDG)

Niestety nie wiadomo co dokładnie szykuje Redmond w wydaniu 6.5 mobilnych "okien". Na kilku screenach, które wyciekły już do Sieci, widać pewne zmiany w interfejsie systemu.

Być może zestaw usług, które Microsoft upubliczni także za miesiąc będzie wymagać aktualizacji Windows Mobile do nowszej wersji. Możliwe jest także, iż w samym systemie zaimplementowanych zostanie kilka rozwiązań ułatwiających korzystanie z niego z poziomu telefonu.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)