Windows 8 Pro dla posiadaczy XP, Vista i 7 za ok. 140 zł

Windows 8 Pro dla posiadaczy XP, Vista i 7 za ok. 140 zł

Windows 8 Pro dla posiadaczy XP, Vista i 7 za ok. 140 zł
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
03.07.2012 11:44

Microsoft stara się zachęcać użytkowników do zakupu nowej wersji systemu operacyjnego. Do tej pory wiedzieliśmy tylko o promocji pozwalającej na aktualizację Windows 7 do Windows 8 za 50 zł – pod warunkiem, że nowy komputer kupiliśmy między 2 czerwca 2012, a 31 stycznia 2013 roku.

Tym razem wieści są równie pozytywne, zwłaszcza dla wszystkich właścicieli oryginalnych systemów Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7. Będą oni mogli zaktualizować system do Windows 8 Pro za 39,99 dolarów – to ok. 140 zł. Aby skorzystać z promocji, z aktualizacją trzeba będzie się uwinąć do 31 stycznia przyszłego roku. Jedyna możliwość – internet. Aktualizacja pudełkowa, kupiona w sklepie będzie kosztowała 69,99 dolarów.

Póki co wiadomo, że promocja będzie dostępna w 13. krajach – jest więc duża szansa, że również w Polsce. Więcej informacji mamy otrzymać bliżej premiery nowej wersji systemu.

Wiemy również, że proces aktualizacji ma być bardzo prosty. Specjalny kreator ma nam pomóc w migracji plików, ustawień i aplikacji z systemu Windows 7. W przypadku Visty – tylko plików i ustawień, a w XP – jedynie plików. Ponadto po instalacji systemu będziemy mogli zainstalować Windows Media Center zupełnie za darmo.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Żegnamy Eksploratora Windows"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (398)