Windows 8 Pro dla posiadaczy XP, Vista i 7 za ok. 140 zł

Windows 8 Pro dla posiadaczy XP, Vista i 7 za ok. 140 zł
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl

03.07.2012 11:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft stara się zachęcać użytkowników do zakupu nowej wersji systemu operacyjnego. Do tej pory wiedzieliśmy tylko o promocji pozwalającej na aktualizację Windows 7 do Windows 8 za 50 zł – pod warunkiem, że nowy komputer kupiliśmy między 2 czerwca 2012, a 31 stycznia 2013 roku.

Tym razem wieści są równie pozytywne, zwłaszcza dla wszystkich właścicieli oryginalnych systemów Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7. Będą oni mogli zaktualizować system do Windows 8 Pro za 39,99 dolarów – to ok. 140 zł. Aby skorzystać z promocji, z aktualizacją trzeba będzie się uwinąć do 31 stycznia przyszłego roku. Jedyna możliwość – internet. Aktualizacja pudełkowa, kupiona w sklepie będzie kosztowała 69,99 dolarów.

Póki co wiadomo, że promocja będzie dostępna w 13. krajach – jest więc duża szansa, że również w Polsce. Więcej informacji mamy otrzymać bliżej premiery nowej wersji systemu.

Wiemy również, że proces aktualizacji ma być bardzo prosty. Specjalny kreator ma nam pomóc w migracji plików, ustawień i aplikacji z systemu Windows 7. W przypadku Visty – tylko plików i ustawień, a w XP – jedynie plików. Ponadto po instalacji systemu będziemy mogli zainstalować Windows Media Center zupełnie za darmo.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Żegnamy Eksploratora Windows"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (398)