Windows 10 będzie gotowy już w tym tygodniu

Windows 10 będzie gotowy już w tym tygodniu06.07.2015 16:40
Windows 10 będzie gotowy już w tym tygodniu
Źródło zdjęć: © chip.pl

Microsoft planuje sfinalizować system Windows 10 jeszcze w tym tygodniu. Jako, że jego premiera odbywa się pod koniec tego miesiąca, wypływają kolejne doniesienia na jej temat.

Źródło zbliżone do Microsoftu powiedziało The Verge, że Microsoft już kończy prace nad kopiami „dziesiątki”, które wkrótce trafią na dyski użytkowników systemów 7 i 8.1 jeszcze w tym tygodniu. Podobno już wiadomo, do kogo w pierwszej kolejności trafi najnowszy system od Microsoftu. Kiedy ostateczna wersja będzie już gotowa, zostanie wysłana na komputer danej osoby jeszcze przed oficjalną premierą 2. lipca. Prawdopodobnie jednak na instalację i tak będzie trzeba zaczekać do tego właśnie dnia.

Windows 1. to kamień milowy względem poprzednich wersji systemu. „Dziesiątka” staje się usługą, a zatem będzie na bieżąco aktualizowana i to między innymi dlatego system jest uznawany za „ostateczną” wersję. Bieżące aktualizowanie teoretycznie oznacza, że system nigdy nie będzie gotowy, a kolejne dodatki, ulepszenia czy usprawnienia, nadchodzące z następnymi aktualizacjami mogą dodać nowych funkcji systemowi.

„We will never be done”(nigdy nie skończymy) – powiedział szef Microsoftu, Terry Myerson.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)