Wiemy, kiedy Apple zaprezentuje kolejnego iPhone'a

Strona głównaWiemy, kiedy Apple zaprezentuje kolejnego iPhone'a
29.08.2016 18:33
Wiemy, kiedy Apple zaprezentuje kolejnego iPhone'a
Źródło zdjęć: © Apple | Apple

Zaproszenia zostały rozesłane i już - prawie - wszystko wiadomo. Najbliższa konferencja Apple odbędzie się 7 września. Zostanie na niej najpewniej zaprezentowany nowy model iPhone'a oraz nowe zegarki.

Amerykańscy dziennikarze otrzymali już zaproszenia na zbliżającą się konferencję Apple. Jak zwykle można się zabawić w rozszyfrowywanie treści zaproszenia. Napisano na nim po prostu "Do zobaczenia siódmego", a samo zaproszenie zilustrowano enigmatyczną fotografią. Ale czy na pewno enigmatyczną? Zastosowano na niej tzw. bokeh, czyli miękkie rozmycie. Taki trick często stosowany jest w portretach, kiedy osoba na pierwszym planie jest odwzorowana jest z pełną ostrością, a tło za nią jest rozmyte.

Może to więc zwiastować poważne zmiany w aparacie kolejnego iPhone'a. Można też się zastanowić, dlaczego na zaproszeniu napisane jest "Do zobaczenia siódmego". Czyżby znaczyło to, że w tym roku nie zobaczymy iPhone'a 6SE, ale iPhone'a 7?

Tak wynikałoby z dotychczasowego kalendarza Apple'a, ale wcześniejsze plotki głosiły, że kolejny "duży", czyli całkowicie odmieniony model zobaczymy dopiero w 2017 roku.

Wszystko wyjaśni się 7 września o godzinie 1. czasu polskiego. Bądźcie wtedy z nami.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)