Wielka, darmowa wymiana dekoderów w UPC

Wielka, darmowa wymiana dekoderów w UPC

Wielka, darmowa wymiana dekoderów w UPC
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.09.2015 13:31, aktualizacja: 14.09.2015 16:41

Klienci UPC, którzy korzystają z dekoderów SD, mogą je teraz bezpłatnie wymienić na nowoczesne dekodery HD, zapewniające dostęp do telewizji o wyższej jakości obrazu i dźwięku.

Zastępowanie technologii SD przez HD i rezygnacja z nadawania tych samych kanałów w dwóch różnych rozdzielczościach to trend, za którym podążają niemal wszyscy nadawcy i dostawcy usługi telewizyjnej. Standard HD to lepszy obraz i dźwięk oglądanych programów, to nowoczesna telewizja, dostarczająca lepszych wrażeń. UPC zachęca do darmowej wymiany dekoderów SD na dekodery HD, a sama wymiana jest związana z unowocześnianiem oferty UPC i dostosowaniem jej do nowszych standardów.

Akcja wymiany potrwa przez kilka najbliższych tygodni. Klienci zostali już poinformowani o możliwości wymiany dekodera na dedykowanym kanale 98.

Każdy klient może indywidulanie umówić datę wymiany –. nowy dekoder zostanie mu bezpłatnie dostarczony do domu i zainstalowany. Przy wymianie warto jednak upewnić jaki dekoder otrzymamy - powinniśmy otrzymać do wyboru dekoder HD Cisco lub Horizon. Klienci posiadający najnowszy dekoder Horizon wciąż narzekają na jego jakość i zaniki funkcji, dlatego nie zawsze będzie to najlepszy wybór. Z kolei w dekoderze HD Cisco nie uda się wam zapisać na stałe listy ulubionych kanałów. Po każdym wyłączeniu urządzenia lista ta zostanie zresetowana.

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że prace nad nową wersją oprogramowania dla dekodera Horizon są na ukończeniu. Podobnie, w dekoderach Cisco ma wrócić możliwość dodawania ulubionych kanałów. Kiedy zapytać jednak UPC kiedy zmiany zostaną wprowadzone, usłyszmy tylko - wkrótce.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)