Większe pakiety internetowe w Cyfrowym Polsacie

Większe pakiety internetowe w Cyfrowym Polsacie

Większe pakiety internetowe w Cyfrowym Polsacie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.05.2014 11:44, aktualizacja: 09.05.2014 13:39

Cyfrowy Polsat wprowadza nową ofertę internetową. Użytkownik może wykorzystać w ramach pakietu co miesiąc do60 GB transferu, a do tego dodatkowych 50 GB w nocy. W ramach wyższych abonamentów klienci mogą bez limitu przeglądać strony WWW i korzystać z zasobów telewizji internetowej IPLA.

Od 8 maja użytkownicy, którzy wybiorą nową ofertę Internetu w Cyfrowym Polsacie otrzymają dwukrotnie wyższe pakiety do wykorzystania w ramach abonamentu. Oferta jest dostępna po wybraniu promocji ze sprzętem LTE, a także w opcji tylko SIM. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi klienci, jak i przedłużający umowę na internet w Cyfrowym Polsacie. W nowej ofercie najniższy abonament pozostał na poziomie 14,9. zł miesięcznie z pakietem 2 GB. Dodatkowo, klient programu smartDOM za 39 zł/mies. otrzymuje 20 GB.

Największy pakiet zawiera teraz 6. GB, dodatkowe 50 GB danych do wykorzystania w nocy (od 1.00 do 7.00) i pozwala na nielimitowane przeglądanie zwykłych stron WWW i serwisów społecznościowych. W ramach pakietu użytkownik bez limitu skorzysta także z największej telewizji internetowej IPLA. Cena pakietu to 99,90 zł.

Nowa oferta i dwa razy większe pakiety GB są dostępne także z Internetem domowym LTE, czyli specjalnym zestawem składającym się z zewnętrznego modemu ODU-10. LTE oraz routera domowego LTE IDU-100 wyposażonego w WiFi.

Dwa razy więcej Internetu LTE jest dostępne również w promocji „Internet na próbę”, w ramach której klient może przetestować internet w Cyfrowym Polsacie za 9 zł, jeśli wybierze sprzęt na udostępnienie lub ofertę bez sprzętu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)